Кидаючи собі виклик, ти розвиваєшся

Кидаючи собі виклик, ти розвиваєшся

Ми заснували AEQUO, щоб змінити уявлення про те, як мають працювати юридичні фірми в нашій країні. На сьогодні ринок юридичних послуг в Україні все ще на початку шляху. Ми вважаємо, що наш професійний і життєвий досвід може допомогти нашій країні стати сучасною та справді європейською.

В AEQUO, працюючи з високопрофесійними та талановитими юристами й іншими колегами, Ви отримуєте чудову можливість використовувати та вдосконалювати Ваші знання та навички.

Знакові клієнти та проекти

Більшість наших клієнтів – це всесвітньо відомі бренди, великі національні та глобальні корпорації. Надавати їм юридичні послуги – велика честь для нас. Ми любимо приймати виклики, тому що саме для цього і створені яскраві та талановиті особистості. Приєднуйтеся та зробіть свій внесок у розвиток юридичного бізнесу країни.

Можливості для здорових амбіцій

Ми заохочуємо Вас до навчання та розвитку, тому що ми віримо у важливість безперервного росту та вдосконалення протягом усієї Вашої кар’єри. Наша фірма надає всебічну підтримку членам нашої команди у їх професійному розвитку та досягненні професійних і особистих цілей.

Справедлива винагорода

Ви добре працюєте та отримуєте гарну винагороду. На додаток до конкурентної заробітної плати ми надаємо медичну страховку, соціальний пакет і бонуси за результатами роботи.

Прогресивна корпоративна культура

Ми дуже пишаємося нашою дружньою, чесною та відкритою робочою атмосферою, де всі колеги люблять свою роботу, щиро поважають один одного та є важливими членами команди. Ми віддаємо перевагу хмарним технологіям над традиційними інформаційними технологіями. Новий рік  ми святкуємо на українських гірськолижних курортах. І ми вважаємо, що чудова робота має винагороджуватись чудовим відпочинком.

Зацікавилися?

Будь ласка, надсилайте Ваше резюме та мотиваційний лист на dreamteam@aequo.ua.