Ми завжди перевершуємо очікування наших клієнтів

Сьогодні в умовах економічної нестабільності Ваш бізнес постійно стикається з новими викликами. З Aequo Ви можете розраховувати на нашу команду висококваліфікованих визнаних експертів. Ми професійні, сучасні та дружелюбні. Наші глибокі знання специфіки галузей економіки дозволяють нам знаходити рішення питань будь-якого рівня складності та масштабу.

Тут Ви можете знайти контактні дані професіоналів фірми AEQUO.

Пошук фахівців
За абеткою
АБВГДЕЄЖЗІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЫЬЮЯ  Всі
Юлія Кирпа Юлія Кирпа
Партнер
Основними галузями спеціалізації Юлії Кирпи є злиття та поглинання у банківському та фінансовому секторі, банківське кредитування, транскордонні фінансові угоди, угоди на ринках позикового капіталу, операції з проблемними активами та процедури реструктуризації заборгованості. 
Микола Ковіня Микола Ковіня
Радник
Микола Ковіня є відомим українським експертом у галузі інтелектуальної власності зі значним досвідом роботи в приватному та державному секторах. Микола є магістром права, а також кандидатом хімічних наук і має значний досвід роботи у галузях фармацевтики та органічної хімії.
Тетяна Кудрицька Тетяна Кудрицька
Радник
Досвідчений адвокат з досвідом роботи як у приватному, так і в державному секторі зі спеціалізацією у сфері інтелектуальної власності, медіа та комерційних судових спорах.
Анна Коновалова Анна Коновалова
Старший юрист
Анна консультує українські та іноземні компанії з різноманітних питань цивільного, господарського, корпоративного, конкурентного та енергетичного права.    
Денис Кульгавий Денис Кульгавий
Радник
Денис має досвід у консультуванні міжнародних та українських фінансових установ та корпоративних клієнтів з питань отримання фінансування.
Наталія Кушнір Наталія Кушнір
Патентний повірений
Наталія спеціалізується на патентуванні винаходів, корисних моделей, промислових зразків, реєстрації знаків для товарів і послуг, що включає підготовку і подачу національних та міжнародних заявок на отримання охоронного документу, діловодство та подальший супровід поданих заявок, аналіз та...
Оксана Краснокутська Оксана Краснокутська
Радник
Олександр Кущ Олександр Кущ
Юрист
Олександр є частиною практики міжнародного арбіражу та транскордонних судових спорів. Він здійснює представництво інтересів клієнтів у складних міжнародних спорах з питань, що стосуються низки галузей, з багатообіцяючим потенціалом у галузі енергетики та природних ресурсів.