Ми завжди перевершуємо очікування наших клієнтів

Сьогодні в умовах економічної нестабільності Ваш бізнес постійно стикається з новими викликами. З Aequo Ви можете розраховувати на нашу команду висококваліфікованих визнаних експертів. Ми професійні, сучасні та дружелюбні. Наші глибокі знання специфіки галузей економіки дозволяють нам знаходити рішення питань будь-якого рівня складності та масштабу.

Тут Ви можете знайти контактні дані професіоналів фірми AEQUO.

Пошук фахівців
За абеткою
АБВГДЕЄЖЗІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЫЬЮЯ  Всі
Олена Перцова Олена Перцова
Радник
Олена спеціалізується на вирішенні корпоративних конфліктів та складних судових спорів, захисті бізнесу від рейдерських захоплень, банківських спорах, а також на представництві інтересів бізнесу у спорах з органами державної влади.
Микита Полатайко Микита Полатайко
Радник, Керівник практики IT
Микита Полатайко – провідний юрист у сфері інформаційних технологій в Україні, який консультує великі транснаціональні та новостворені технологічні компанії з широкого кола питань.
Аліна Подоляк Аліна Подоляк
Старший юрист
Аліна – адвокат з восьмирічним досвідом роботи у галузі торгових марок, патентів, авторських прав та спорів щодо доменних імен.
Анна Потапова Анна Потапова
Юрист
Анна, юрист практики банківського і фінансового права AEQUO, спеціалізується на загальних питаннях міжнародного фінансування, злиттях і поглинаннях у фінансовому секторі, а також процедурах боргової реструктуризації.
Христина Погорецька Христина Погорецька
Юрист
Христина спеціалізується на вирішенні складних господарських та корпоративних спорів у сфері фінансів та нерухомості, а також спорів з органами державної влади. Вона також консультує клієнтів з питань енергетики та природних ресурсів.