Ми завжди перевершуємо очікування наших клієнтів

Сьогодні в умовах економічної нестабільності Ваш бізнес постійно стикається з новими викликами. З Aequo Ви можете розраховувати на нашу команду висококваліфікованих визнаних експертів. Ми професійні, сучасні та дружелюбні. Наші глибокі знання специфіки галузей економіки дозволяють нам знаходити рішення питань будь-якого рівня складності та масштабу.

Тут Ви можете знайти контактні дані професіоналів фірми AEQUO.

Пошук фахівців
За абеткою
АБВГДЕЄЖЗІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЫЬЮЯ  Всі
Анна Бабич Анна Бабич
Партнер
За оцінками експертів, пані Бабич вважається одним із провідних корпоративних юристів в Україні. Анна спеціалізується на супроводженні локальних і міжнародних злиттів та поглинань. 
Михайло Лукашенко Михайло Лукашенко
Радник
Михайло Лукашенко спеціалізується на питаннях банківської діяльності, міжнародного фінансування та угодах злиття та поглинання.
Микита Полатайко Микита Полатайко
Керівник практики IT
Микита Полатайко – провідний юрист у сфері інформаційних технологій в Україні, який консультує великі транснаціональні та новостворені технологічні компанії з широкого кола питань.
Ілона Болюбаш Ілона Болюбаш
Юрист
Ілона спеціалізується на господарських та цивільних судових спорах у сфері інтелектуальної власності.
Марія Деречіна Марія Деречіна
Юрист
Оксана Краснокутська Оксана Краснокутська
Радник
Василь Міщенко Василь Міщенко
Старший юрист
Василь має великий досвід консультування з широкого кола питань національного та міжнародного оподаткування, управління податковими ризиками, а також податкового структурування угод. 
Юрій Остіан Юрій Остіан
Юрист
Юрій   має  досвід в консультуванні  клієнтів  з питань національного та міжнародного оподаткування , а також  міжнародного податкового планування .  
Ганна Прохорова Ганна Прохорова
Старший юрист
Анна Прохорова практикує у сфері інтелектуальної власності з 2006 року. Вона консультує міжнародні та українські компанії з широкого кола питань.
Дмитро Стефанович Дмитро Стефанович
Юрист
Дмитро займається вирішенням спорів у сфері ІВ, зокрема судовими справами щодо торговельних марок та доменних імен. 
Єлизавета Шрам Єлизавета Шрам
Помічник юриста