Ми завжди перевершуємо очікування наших клієнтів

Сьогодні в умовах економічної нестабільності Ваш бізнес постійно стикається з новими викликами. З Aequo Ви можете розраховувати на нашу команду висококваліфікованих визнаних експертів. Ми професійні, сучасні та дружелюбні. Наші глибокі знання специфіки галузей економіки дозволяють нам знаходити рішення питань будь-якого рівня складності та масштабу.

Тут Ви можете знайти контактні дані професіоналів фірми AEQUO.

Пошук фахівців
За абеткою
АБВГДЕЄЖЗІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЫЬЮЯ  Всі
Денис Лисенко Денис Лисенко
Керуючий партнер
Пан Лисенко має більш ніж 17-річний досвід представництва інтересів іноземних інвесторів у транскордонних угодах, пов’язаних з активами в Україні, інвестування у нові підприємства та вже існуючі об’єкти в Україні, стратегічні злиття й альянси. 
Анна Бабич Анна Бабич
Партнер
За оцінками експертів, пані Бабич вважається одним із провідних корпоративних юристів в Україні. Анна спеціалізується на супроводженні локальних і міжнародних злиттів та поглинань. 
Юлія Кирпа Юлія Кирпа
Партнер
Основними галузями спеціалізації Юлії Кирпи є злиття та поглинання у банківському та фінансовому секторі, банківське кредитування, транскордонні фінансові угоди, угоди на ринках позикового капіталу, операції з проблемними активами та процедури реструктуризації заборгованості. 
Павло Бєлоусов Павло Бєлоусов
Партнер, Керівник практик міжнародного арбітражу та транскордонних судових процесів
Павло спеціалізується на міжнародних арбітражних та судових провадженнях в Україні та за кордоном, приділяючи особливу увагу інвестиційним, корпоративним і комерційним спорам, а також спорам у галузі енергетики. 
Олександр Мамуня Олександр Мамуня
Партнер, Патентний повірений
Олександр Мамуня – адвокат і патентний повірений. З 2003 року практикує в таких напрямках, як інтелектуальна власність (патенти, торговельні марки, комерційні найменування, авторське право та суміжні права, доменні імена) та вирішення спорів.
Євген Левіцький Євген Левіцький
Радник
Євген консультує українські та зарубіжні компанії з різних питань цивільного права, права власності, господарського, корпоративного, банківського, міжнародного приватного права та міжнародного арбітражу. 
Сергій Денисенко Сергій Денисенко
Партнер
Сергій консультує клієнтів з різноманітних питань у сфері антимонопольного та конкурентного права, у тому числі пов’язаних з отриманням дозволів на концентрацію та узгоджені дії, захистом від недобросовісної конкуренції і дотриманням конкурентного законодавства.  
Богдан Дмуховський Богдан Дмуховський
Радник
Богдан володіє значним досвідом консультування компаній фінансового сектору, в тому числі банків, міжнародних платіжних систем, страхових компаній, професійних учасників фондового ринку, щодо питань надання різноманітних фінансових послуг та питань корпоративного права.
Мирослава Савчук Мирослава Савчук
Радник
Мирослава спеціалізується на міжнародному арбітражі та судових провадженнях, приділяючи особливу увагу комерційним, корпоративним та податковим спорам. 
Михайло Лукашенко Михайло Лукашенко
Радник
Михайло Лукашенко спеціалізується на питаннях банківської діяльності, міжнародного фінансування та угодах злиття та поглинання.
Наталія Дрюк Наталія Дрюк
Радник
Наталія є фахівцем у галузі цивільного та господарського судочинства та інтелектуальної власності. 
Олена Перцова Олена Перцова
Радник
Олена спеціалізується на вирішенні корпоративних конфліктів та складних судових спорів, захисті бізнесу від рейдерських захоплень, банківських спорах, а також на представництві інтересів бізнесу у спорах з органами державної влади.
Микита Полатайко Микита Полатайко
Керівник практики IT
Микита Полатайко – провідний юрист у сфері інформаційних технологій в Україні, який консультує великі транснаціональні та новостворені технологічні компанії з широкого кола питань.
Євген Блок Євген Блок
Старший юрист
Євген консультує українські та іноземні компанії з широкого кола питань у сфері конкурентного права.
Ілона Болюбаш Ілона Болюбаш
Юрист
Ілона спеціалізується на господарських та цивільних судових спорах у сфері інтелектуальної власності.
Юлія Чижова Юлія Чижова
Радник
Основні напрямки спеціалізації Юлії включають в себе інтелектуальну власність, захист від недобросовісної конкуренції та вирішення спорів, пов’язаних, зокрема, з торговельними марками, комерційними найменуваннями, патентами, авторськими правами та доменними іменами.
Ірина Глущенко Ірина Глущенко
Юрист
Марія Деречіна Марія Деречіна
Юрист
Анна Коновалова Анна Коновалова
Юрист
Анна консультує українські та іноземні компанії з різноманітних питань цивільного, господарського, корпоративного, конкурентного та енергетичного права.    
Денис Кульгавий Денис Кульгавий
Радник
Денис має досвід у консультуванні міжнародних та українських фінансових установ та корпоративних клієнтів з питань отримання фінансування.
Оксана Краснокутська Оксана Краснокутська
Радник
Олексій Лук’янов Олексій Лук’янов
Юрист
Вадим Майструк Вадим Майструк
Юрист
Вадим спеціалізується на вирішенні судових спорів, зокрема у сегменті корпоративних конфліктів, банківських спорів, а також представництві інтересів клієнтів у спорах з органами державної влади.
Олеся Машталер Олеся Машталер
Юрист
Олеся спеціалізується на питаннях банківського та фінансового права, злиттів та поглинань і ринків капіталу.
Василь Міщенко Василь Міщенко
Старший юрист
Василь має великий досвід консультування з широкого кола питань національного та міжнародного оподаткування, управління податковими ризиками, а також податкового структурування угод. 
Анна Потапова Анна Потапова
Юрист
Анна, юрист практики банківського і фінансового права AEQUO, спеціалізується на загальних питаннях міжнародного фінансування, злиттях і поглинаннях у фінансовому секторі, а також процедурах боргової реструктуризації.
Юрій Остіан Юрій Остіан
Юрист
Юрій   має  досвід в консультуванні  клієнтів  з питань національного та міжнародного оподаткування , а також  міжнародного податкового планування .  
Ганна Прохорова Ганна Прохорова
Старший юрист
Анна Прохорова практикує у сфері інтелектуальної власності з 2006 року. Вона консультує міжнародні та українські компанії з широкого кола питань.
Ольга Резницька Ольга Резницька
Спеціаліст по патентам і товарним знакам
Ольга має досвід у патентуванні винаходів, корисних моделей, промислових зразків, реєстрації знаків для товарів і послуг, включаючи підготовку та подання національних та міжнародних заявок для отримання охоронних документів, супроводження діловодства поданих заявок.
Михайло Сорока Михайло Сорока
Старший юрист
Будучи в юридичній професії більше п’ятнадцяти років, Михайло спеціалізується здебільшого в земельному праві, нерухомості та в адміністративному праві. 
Дмитро Стефанович Дмитро Стефанович
Юрист
Дмитро займається вирішенням спорів у сфері ІВ, зокрема судовими справами щодо торговельних марок та доменних імен. 
Єлизавета Шрам Єлизавета Шрам
Помічник юриста
Тарас Сивак Тарас Сивак
Юрист
Ключові сфери практики Тараса – міжнародний арбітраж та транскордонні судові спори.  Тарас залучений в інвестиційних та комерційних арбітражних справах за Арбітражними правилами ЮНСІТРАЛ, ТПС та МКАС при ТПП України.
Олександр Зубрицький Олександр Зубрицький
Юрист
Олександр спеціалізується на захисті прав та інтересів українських та іноземних компаній в господарському, цивільному та адміністративному процесах, процедурі банкрутства, а також на виконанні судових і арбітражних рішень.
Олександр Терещенко Олександр Терещенко
Старший юрист
Олександр має значний досвід у консультуванні іноземних та вітчизняних компаній (у тому числі імпортерів, експортерів, виробників і дистриб'юторів) з питань міжнародної торгівлі.
Юлія Волкова Юлія Волкова
Юрист
Юлія Волкова входить до складу практики Вирішення спорів. Вона надає правову допомогу  та бере участь у представництві інтересів українських та іноземних клієнтів з питань цивільного, господарського, корпоративного та конкурентного права.