Ми завжди перевершуємо очікування наших клієнтів

Сьогодні в умовах економічної нестабільності Ваш бізнес постійно стикається з новими викликами. З Aequo Ви можете розраховувати на нашу команду висококваліфікованих визнаних експертів. Ми професійні, сучасні та дружелюбні. Наші глибокі знання специфіки галузей економіки дозволяють нам знаходити рішення питань будь-якого рівня складності та масштабу.

Тут Ви можете знайти контактні дані професіоналів фірми AEQUO.

Пошук фахівців
За абеткою
АБВГДЕЄЖЗІЇЙКЛМНОПРСТУФХЦЧШЩЫЬЮЯ  Всі
Денис Лисенко Денис Лисенко
Керуючий партнер
Пан Лисенко має більш ніж 17-річний досвід представництва інтересів іноземних інвесторів у транскордонних угодах, пов’язаних з активами в Україні, інвестування у нові підприємства та вже існуючі об’єкти в Україні, стратегічні злиття й альянси. 
Анна Бабич Анна Бабич
Партнер
За оцінками експертів, пані Бабич вважається одним із провідних корпоративних юристів в Україні. Анна спеціалізується на супроводженні локальних і міжнародних злиттів та поглинань. 
Юлія Кирпа Юлія Кирпа
Партнер
Основними галузями спеціалізації Юлії Кирпи є злиття та поглинання у банківському та фінансовому секторі, банківське кредитування, транскордонні фінансові угоди, угоди на ринках позикового капіталу, операції з проблемними активами та процедури реструктуризації заборгованості. 
Павло Бєлоусов Павло Бєлоусов
Партнер, Керівник практик міжнародного арбітражу та транскордонних судових процесів
Павло спеціалізується на міжнародних арбітражних та судових провадженнях в Україні та за кордоном, приділяючи особливу увагу інвестиційним, корпоративним і комерційним спорам, а також спорам у галузі енергетики. 
Євген Левіцький Євген Левіцький
Радник
Євген консультує українські та зарубіжні компанії з різних питань цивільного права, права власності, господарського, корпоративного, банківського, міжнародного приватного права та міжнародного арбітражу. 
Марія Ніжнік Марія Ніжнік
Партнер
Марія – широко відомий експерт в галузі антимонопольного та конкурентного права. Має великий досвід консультування національних та міжнародних клієнтів з питань приватного та/або державного регулювання відносин у сфері конкурентного права та міжнародної торгівлі.
Микола Ковіня Микола Ковіня
Радник
Микола Ковіня є відомим українським експертом у галузі інтелектуальної власності зі значним досвідом роботи в приватному та державному секторах. Микола є магістром права, а також кандидатом хімічних наук і має значний досвід роботи у галузях фармацевтики та органічної хімії.
Наталія Дрюк Наталія Дрюк
Радник
Наталія представляє інтереси українських та іноземних компаній у судових спорах щодо торговельних марок, патентів, авторського права, доменних імен та інших об’єктів, а також консультує з питань ліцензування та юридичного аудиту у галузі інтелектуальної власності. 
Сергій Денисенко Сергій Денисенко
Партнер
Сергій консультує клієнтів з різноманітних питань у сфері антимонопольного та конкурентного права, у тому числі пов’язаних з отриманням дозволів на концентрацію та узгоджені дії, захистом від недобросовісної конкуренції і дотриманням конкурентного законодавства.  
Тетяна Кудрицька Тетяна Кудрицька
Радник
Досвідчений адвокат з досвідом роботи як у приватному, так і в державному секторі зі спеціалізацією у сфері інтелектуальної власності, медіа та комерційних судових спорах.
Богдан Дмуховський Богдан Дмуховський
Радник
Богдан володіє значним досвідом консультування компаній фінансового сектору, в тому числі банків, міжнародних платіжних систем, страхових компаній, професійних учасників фондового ринку, щодо питань надання різноманітних фінансових послуг та питань корпоративного права.
Мирослава Савчук Мирослава Савчук
Радник
Мирослава спеціалізується на міжнародному арбітражі та судових провадженнях, приділяючи особливу увагу комерційним, корпоративним та податковим спорам. 
Михайло Лукашенко Михайло Лукашенко
Радник
Михайло Лукашенко спеціалізується на питаннях банківської діяльності, міжнародного фінансування та угодах злиття та поглинання.
Олена Перцова Олена Перцова
Радник
Олена спеціалізується на вирішенні корпоративних конфліктів та складних судових спорів, захисті бізнесу від рейдерських захоплень, банківських спорах, а також на представництві інтересів бізнесу у спорах з органами державної влади.
Микита Полатайко Микита Полатайко
Радник, Керівник практики IT
Микита Полатайко – провідний юрист у сфері інформаційних технологій в Україні, який консультує великі транснаціональні та новостворені технологічні компанії з широкого кола питань.
Аліна Подоляк Аліна Подоляк
Старший юрист
Аліна – адвокат з восьмирічним досвідом роботи у галузі торгових марок, патентів, авторських прав та спорів щодо доменних імен.
Євген Блок Євген Блок
Старший юрист
Євген консультує українські та іноземні компанії з широкого кола питань у сфері конкурентного права.
Юлія Чижова Юлія Чижова
Радник
Основні напрямки спеціалізації Юлії включають в себе інтелектуальну власність, захист від недобросовісної конкуренції та вирішення спорів, пов’язаних, зокрема, з торговельними марками, комерційними найменуваннями, патентами, авторськими правами та доменними іменами.
Марія Деречіна Марія Деречіна
Юрист
Анна Коновалова Анна Коновалова
Старший юрист
Анна консультує українські та іноземні компанії з різноманітних питань цивільного, господарського, корпоративного, конкурентного та енергетичного права.    
Денис Кульгавий Денис Кульгавий
Радник
Денис має досвід у консультуванні міжнародних та українських фінансових установ та корпоративних клієнтів з питань отримання фінансування.
Наталія Кушнір Наталія Кушнір
Патентний повірений
Наталія спеціалізується на патентуванні винаходів, корисних моделей, промислових зразків, реєстрації знаків для товарів і послуг, що включає підготовку і подачу національних та міжнародних заявок на отримання охоронного документу, діловодство та подальший супровід поданих заявок, аналіз та...
Оксана Краснокутська Оксана Краснокутська
Радник
Анна Літвінова Анна Літвінова
Старший юрист
Анна спеціалізується на питаннях конкурентного та антимонопольного права. 
Вадим Майструк Вадим Майструк
Юрист
Вадим спеціалізується на вирішенні судових спорів, зокрема у сегменті корпоративних конфліктів, банківських спорів, а також представництві інтересів клієнтів у спорах з органами державної влади.
Олеся Машталер Олеся Машталер
Юрист
Олеся спеціалізується на питаннях банківського та фінансового права, злиттів та поглинань і ринків капіталу.
Василь Міщенко Василь Міщенко
Радник
Василь має великий досвід консультування з широкого кола питань національного та міжнародного оподаткування, управління податковими ризиками, а також податкового структурування угод. 
Анна Потапова Анна Потапова
Юрист
Анна, юрист практики банківського і фінансового права AEQUO, спеціалізується на загальних питаннях міжнародного фінансування, злиттях і поглинаннях у фінансовому секторі, а також процедурах боргової реструктуризації.
Юрій Остіан Юрій Остіан
Юрист
Юрій   має  досвід в консультуванні  клієнтів  з питань національного та міжнародного оподаткування , а також  міжнародного податкового планування .  
Михайло Сорока Михайло Сорока
Старший юрист
Будучи в юридичній професії більше п’ятнадцяти років, Михайло спеціалізується здебільшого в земельному праві, нерухомості та в адміністративному праві. 
Єлизавета Шрам Єлизавета Шрам
Юрист
Тарас Сивак Тарас Сивак
Юрист
Ключові сфери практики Тараса – міжнародний арбітраж та транскордонні судові спори.  Тарас залучений в інвестиційних та комерційних арбітражних справах за Арбітражними правилами ЮНСІТРАЛ, ТПС та МКАС при ТПП України.
Олександр Зубрицький Олександр Зубрицький
Юрист
Олександр спеціалізується на захисті прав та інтересів українських та іноземних компаній в господарському, цивільному та адміністративному процесах, процедурі банкрутства, а також на виконанні судових і арбітражних рішень.
Олександр Терещенко Олександр Терещенко
Старший юрист
Олександр має значний досвід у консультуванні іноземних та вітчизняних компаній (у тому числі імпортерів, експортерів, виробників і дистриб'юторів) з питань міжнародної торгівлі.
Юлія Волкова Юлія Волкова
Юрист
Юлія Волкова входить до складу практики Вирішення спорів. Вона надає правову допомогу  та бере участь у представництві інтересів українських та іноземних клієнтів з питань цивільного, господарського, корпоративного та конкурентного права.
Вікторія Семенина Вікторія Семенина
Юрист
Вікторія спеціалізується у галузі інтелектуальної власності, цивільного та  господарського судочинства.
Олександр Кущ Олександр Кущ
Юрист
Олександр є частиною практики міжнародного арбіражу та транскордонних судових спорів. Він здійснює представництво інтересів клієнтів у складних міжнародних спорах з питань, що стосуються низки галузей, з багатообіцяючим потенціалом у галузі енергетики та природних ресурсів.
Христина Погорецька Христина Погорецька
Юрист
Христина спеціалізується на вирішенні складних господарських та корпоративних спорів у сфері фінансів та нерухомості, а також спорів з органами державної влади. Вона також консультує клієнтів з питань енергетики та природних ресурсів.