Партнер

За оцінками експертів, пані Бабич вважається одним із провідних корпоративних юристів в Україні. Анна спеціалізується на супроводженні локальних і міжнародних злиттів та поглинань.  Більше

Проекти

Практика

За оцінками експертів, пані Бабич вважається одним із провідних корпоративних юристів в Україні. Анна спеціалізується на супроводженні локальних і міжнародних злиттів та поглинань. Її досвід включає в себе провідну роль у супроводженні складних і тривалих угод з високою вартістю.

Анна має великий досвід у проведенні юридичних аудитів компаній у різних галузях. Вона також консультує приватні та публічні компанії з питань корпоративного та комерційного права та розміщення на ринках капіталу.

Анна – визнаний професіонал у галузі корпоративного управління. Вона представляє інтереси клієнтів з питань створення оптимальних корпоративних структур для ведення бізнесу в Україні. Крім цього, вона постійно консультує вітчизняних і міжнародних клієнтів з питань праці та зайнятості, що виникають у зв’язку зі злиттями та поглинаннями, корпоративними реструктуризаціями та передачею бізнесу.

Її клієнтами є великі українські та міжнародні компанії, фінансові установи та інвестиційні фонди, що здійснюють діяльність у країнах СНД. Вони відзначають пані Бабич за її уміння вести переговори і відстоювати інтереси своїх клієнтів.

Анна Бабич бере активну участь у підготовці та просуванні законодавчих ініціатив у сфері корпоративного права як на рівні громадських організацій (Асоціація правників України тощо), так і на рівні експертних рад, створених при органах державної влади (Кабінет Міністрів України, Національна комісія з цінних паперів та фондового ринку).

Вона є одним з ініціаторів та ключових драйверів корпоративної реформи в Україні, включаючи реформу законодавства, що регулює діяльність ТОВ, і виступила одним зі співавторів проекту Закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» в якості члена робочої групи при Міністерстві економічного розвитку і торгівлі України, а також законопроектів про корпоративні договори та про підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах (механізми squeeze-out і sell-out).

Анна Бабич співпрацює з Українським католицьким університетом (УКУ), входить до складу Консультаційної ради і надає стипендію студентам Школи права УКУ. Також регулярно проводить освітні заходи для членів Студентської ліги Асоціації правників України, виступає на високопрофільних заходах у сфері корпоративного управління, злиттів та поглинань (щорічні конференції IBA і АПУ тощо) і бере активну участь у профільних комітетах Асоціації правників України та Європейської бізнес-асоціації.

Апологет інновацій, активно впроваджує перші у своєму роді проекти на ринку юридичних послуг України, включаючи аутсорсингову платформу AEQUO Friends, AEQUO Legal Tech Challenge.

Дійсно розуміє потреби клієнта.

Chambers Global 2019

 • Престижний міжнародний довідник Best Lawyers 2013-2021 включив Анну Бабич до переліку провідних юристів України з корпоративного права, злиттів та поглинань, інвестицій та інвестиційних фондів, праці та зайнятості, ринків капіталу. Анна – переможець номінації "Юрист року з корпоративного права" за версією Best Lawyers 2019.

 • Chambers Global та Chambers Europe 2013-2019 рекомендують Анну Бабич у сфері корпоративного права та M&A і високо оцінюють її «проникливість, уважність до деталей і відмінне комерційне бачення».

 • IFLR 1000 включив Анну до переліку провідних українських експертів у сфері злиттів та поглинань, корпоративного права, енергетики та інфраструктури та реструктуризації та банкротства у 2014-2019 рр.

 • Анна Бабич увійшла до The Legal 500 Hall of Fame як один із провідних спеціалістів у комерційному праві, корпоративному праві, злиттів та поглинань. The Legal 500 2014-2020 відзначає професійні досягнення Анни в практиках корпоративного права, злиттів та поглинань, енергетики та приватних клієнтів та рекомендує її як «надійного і висококваліфікованого професіонала».

 • Who's Who Legal 2013 називає Анну Бабич одним із провідних українських експертів у галузі корпоративного управління.

 • Найкращий юрист з корпоративного права та M&A в Україні за версією Юридичної премії 2017, що проводить щотижневик «Юридична практика».

 • Переможець в номінації "Найбільш інноваційний юрист року" згідно Financial Times Innovative Lawyers Awards Europe 2019

 • У 2012-2014 рр. увійшла до переліку провідних українських юристів у корпоративному праві та M&A згідно з щорічним рейтингом «50 провідних юридичних фірм України», організованого щотижневиком «Юридична практика».

 • Увійшла до рейтингу «Ukrainian Women in Law» 2016-2019 від видання «Юридична газета» як одна з найуспішніших жінок-юристів в українському юридичному бізнесі.

 • Видання Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2012-2019 згадує Анну Бабич як одного з найкращих юристів України в галузі цінних паперів і ринків капіталу, інфраструктури, корпоративного права, злиттів та поглинань, телекомунікацій та медіа, ІТ, фармацевтики, медицини та охорони здоров'я, енергетики та природних ресурсів, міжнародної торгівлі, нерухомості, будівництва та земельних відносин і роздрібної торгівлі. 

 • Увійшла у «ТОП-100 найкращих юристів України. Вибір клієнта» 2015-2017 від видання «Юридична газета», а також відмічена серед лідерів практик у сферах корпоративного права, злиттів та поглинань і енергетики та природних ресурсів.

 • У 2012 році тижневик KyivPost включив Анну в 10-ку «висхідних зірок» української юриспруденції.

Членство в асоціаціях

 • Соліситор (Англія та Уельс)
 • Міжнародна асоціація юристів (International Bar Association)
 • Київська міська колегія адвокатів (з 2006 року)
 • Асоціація правників України (АПУ)

Освіта

 • Національний університет «Києво-Могилянська академія», магістр, Київ, 2005

 • Law School, BPP University, Graduate Diploma in Law, Лондон, Великобританія, 2012

 • Law School, BPP University, Legal Practice Course, Лондон, Великобританія, 2014

Володіння мовами

 • Англійська
 • Російська
 • Українська