Керуючий партнер

Пан Лисенко має більш ніж 17-річний досвід представництва інтересів іноземних інвесторів у транскордонних угодах, пов’язаних з активами в Україні, інвестування у нові підприємства та вже існуючі об’єкти в Україні, стратегічні злиття й альянси.  Більше

Проекти

Практика

Пан Лисенко має більш ніж 17-річний досвід представництва інтересів іноземних інвесторів (стратегічних гравців, фондів прямих інвестицій, банків та інших кредиторів) у транскордонних угодах, пов’язаних з активами в Україні (включаючи приватизаційні проекти та спільні підприємства з місцевими партнерами), інвестування у нові підприємства та вже існуючі об’єкти в Україні, стратегічні злиття й альянси.

Денис регулярно представляє інтереси найбільших компаній – інвесторів в українську економіку (успішне представництво інтересів іноземних і вітчизняних клієнтів в Антимонопольному комітеті України та у Фонді державного майна України) у процесі придбання українських стратегічних активів і створення спільних підприємств.

Протягом 2000-х років брав участь, від імені українських клієнтів у приватизаційних проектах у Центральній та Східній Європі (Угорщині, Польщі, Чеській Республіці), представляв їхні інтереси перед Європейською комісією з питань фінансування і державної допомоги.

Денис має значний практичний досвід у сфері реструктуризації компаній та юридичного аудиту, успішного супроводження міжнародних і локальних угод у сфері злиттів та поглинань, а також ретельного податкового планування для оптимального структурування бізнес присутності і комерційних транзакцій міжнародних і українських клієнтів в Україні.

 

Стратегічне мислення і відмінне комерційе бачення.

Chambers Global 2017

 • Престижний міжнародний довідник Best Lawyers 2009-2021 включає Дениса Лисенка до переліку рекомендованих юристів України у сферах антимонопольного, банківського та фінансового права, взаємодії з державними органами, корпоративного права, інвестицій, судових спорів, злиттів та поглинань, податкового права та нерухомості, арбітражу та медіації. 

 • Chambers Europe та Chambers Global 2010-2019 називають пана Лисенка одним із рекомендованих українських юристів з питань корпоративного права / злиттів та поглинань, банківського та фінансового права, конкурентного та антимонопольного права: Денис Лисенко «має значний досвід, орієнтується на досягнення бізнес результатів, його консультації завжди конкретні та по суті питання». «Він досвідчений висококваліфікований корпоративний радник».

 • Видання IFLR 1000 протягом останніх декількох років рекомендує Дениса Лисенка як одного з найкращих юристів України за його досягнення в галузі корпоративного права та у сфері енергетики та інфраструктури.

 • The Legal 500 2012-2020 відзначає професійні досягнення Дениса Лисенка в практиках антимонопольного та конкурентного права, корпоративного права, злиттів та поглинань, банківського, фінансового права та ринків капіталу, нерухомості та будівництва, оподаткування та енергетики, і називає його «видатним практиком». Денис Лисенко увійшов до The Legal 500 Hall of Fame як один із провідних спеціалістів у комерційному праві, корпоративному праві, злиттів та поглинань.

 • Міжнародний довідник Legal Experts Europe, Middle East & Africa 2013 називає Дениса Лисенка провідним спеціалістом у галузях банківського та фінансового права, ринків капіталу, корпоративного права, злиттів та поглинань, а також у сфері оподаткування.

 • PLC Which Lawyer? 2008-2012 рекомендує Дениса Лисенко як експерта у сфері антимонопольного, конкурентного, корпоративного права, злиттів та поглинань та оподаткування.

 • Рекомендований довідником The Tax Directors Handbook 2014 як провідний експерт в галузі оподаткування.

 • Міжнародна директорія Who's Who Legal 2010-2015 рекомендує Дениса Юрійовича серед провідних українських експертів у сфері злиттів та поглинань.

 • У 2012-2015 рр. входить у ТОП-5 кращих українських експертів з антимонопольного та конкурентного права, а також до переліку провідних українських юристів у сфері корпоративного права, злиттів та поглинань, а також банківського і фінансового права відповідно до щорічного рейтингу «50 провідних юридичних фірм України», що організовує щотижневик «Юридична практика».

 • Видання The Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2008-2019 називає Дениса Юрійовича одним із провідних юристів з питань антимонопольного та конкурентного права, приватизації, злиттів та поглинань, банківського та фінансового права, комерційного та корпоративного права, інвестицій, цінних паперів, міжнародного арбітражу, судових спорів, енергетики та природних ресурсів, оподаткування, страхування, агробізнесу, міжнародної торгівлі, нерухомості, будівництва, земельних відносин, інфраструктури, транспорту, інформаційних технологій і телекомунікацій, роздрібної торгівлі, фармацевтики, медицини та охорони здоров'я.

 • Увійшов у «ТОП-100 кращих юристів України. Вибір клієнта» 2012-2017, «Юридична газета», а також відмічений серед лідерів практик у сферах антимонопольного/конкурентного права та інвестицій/державно-приватного партнерства.

Членство в асоціаціях

 • Асоціація правників України (АПУ)
 • Київська міська колегія адвокатів (з 2003 року)
 • Міжнародна асоціація юристів (International Bar Association)

Освіта

 • Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр міжнародного права, Київ, 2001

Володіння мовами

 • Англійська
 • Російська
 • Українська