Партнер

Основними галузями спеціалізації Юлії Кирпи є злиття та поглинання у банківському та фінансовому секторі, банківське кредитування, транскордонні фінансові угоди, угоди на ринках позикового капіталу, операції з проблемними активами та процедури реструктуризації заборгованості.  Більше

Проекти

Практика

Основними галузями спеціалізації Юлії Кирпи є злиття та поглинання у банківському та фінансовому секторі, банківське кредитування, транскордонні фінансові угоди, угоди на ринках позикового капіталу, операції з проблемними активами та процедури реструктуризації заборгованості. Юлія також має значний досвід у вирішенні складних регуляторних питань у банківському секторі, у сфері операцій з цінними паперами і страхування.

Під час фінансової кризи під керівництвом Юлії було розроблено цілу низку інноваційних юридичних послуг, що користуються попитом серед банків, фінансових установ і корпорацій.

Вона також має визначний досвід консультування міжнародних фінансових організацій з питань надання макрофінансової допомоги Україні, експертизу у вирішенні складних регуляторних питань в українському фінансовому секторі, і неодноразово представляла Європейську комісію та ЄБРР.

Провідні банкіри, регулятори та експерти ринку регулярно називають Юлію видатним фахівцем у галузі банківського та фінансового права не лише за її якісні та ефективні юридичні консультації, а й за професіональну аналітику у ЗМІ і відстоювання інтересів банківського сектору.

Юлія Кирпа – Заступник голови Арбітражного комітету.

Cильний фахівець з укладання угод.

Chambers Global 2019

 • Best Lawyers 2014-2021 включив Юлію до переліку провідних юристів України у сферах банківського та фінансового права, ринків капіталу, злиттів та поглинань, нерухомості, страхування та транспортного права, агробізнесу, проєктне фінансування. 

 • Chambers Global та Chambers Europe 2012-2019 відзначають Юлію Кирпу як одного з провідних експертів банківського та фінансового права України. Вона «добре відомий юрист з питань реструктуризації та банківського права на ринку» та «дуже компетентна як в питаннях права, так і в розробці бізнес рішень». Про Юлію Кирпу клієнти відгукуються як про «практичного юриста, який забезпечує впевненість у вирішенні складних питань» і вражає тим, «наскільки сильно вона ототожнює себе з цілями клієнта, та наскільки для неї важливо отримання потрібного результату».

 • Дослідження FT Innovative Lawyers 2015 включає Юлію Кирпу до ТОП-10 найінноваційніших юристів року в Європі та характеризує її як «видатного спеціаліста у сфері банківського та фінансового права у період значних змін».

 • Рекомендований фахівець у сфері реструктуризації в Україні за версією Global Restructuring Review.

 • Видання IFLR 1000 відзначає пані Кирпу як одного з найкращих юристів України у сферах регулювання фінансових послуг, банківського права, фінансової реструктуризації у 2013-2019 рр. 

 • Юлія Кирпа - єдиний фахівець з України, рекомендований рейтингом IFLR1000 Women Leaders 2018 - 2019. Рейтинг відзначає жінок-професіоналів, під керівництвом яких були здійснені найбільш знакові та комплексні угоди на ринку країни за останні кілька років.

 • Юлія Кирпа увійшла до The Legal 500 Hall of Fame як один із провідних спеціалістів у банківському, фінансовому праві та ринків капіталу. The Legal 500 2013-2020 відмічає «володіючу високим рівнем компетенції та глибоким розумінням специфіки бізнесу» Юлію Кирпу як одного з провідних юристів у сфері банківського, фінансового права та ринків капиталу, енергетики, нерухомості та будівництва. Вона «забезпечує відмінний сервіс для клієнтів та застосовує проактивний підхід у роботі». Юлія Кирпа «ефективно проводить перемовини» та володіє «глибоким розумінням банківського права».

 • У 2016 р. визнана кращим юристом у сфері банківського / фінансового права згідно з результатами Юридичної премії, що проводить щотижневик «Юридична практика».

 • У 2013-2014 рр. увійшла до переліку провідних українських юристів у банківському і фінансовому праві, а також ринках капіталу згідно з щорічним рейтингом «50 провідних юридичних фірм України», організованим щотижневиком «Юридична практика».

 • Видання Ukrainian Law Firms. A Handbook for Foreign Clients 2012-2019 відзначає Юлію як досвідченого юриста у галузі банківського та фінансового права, реструктуризації та банкрутстсва, операцій з цінними паперами, інфраструктури, міжнародного фінансування, корпоративного права та злиттів та поглинань, страхування, агробізнесу, нерухомості, будівництва, земельних відносин та транспорту.

 • Увійшла до рейтингу «Ukrainian Women in Law» 2016-2019 за версією видання «Юридична газета» як одна з найуспішніших жінок-юристів в українському юридичному бізнесі.

 • Увійшла до «ТОП-100 найкращих юристів України. Вибір клієнта» 2012-2017 видання «Юридична газета», а також відмічена серед Лідерів практик у сфері банківського і фінансового права.

 • Увійшла до «ТОП-10 бізнес-жінок в Україні» 2016 за версією українського бізнес-журналу Companion.

Членство в асоціаціях

 • Асоціація правників України (АПУ)
 • Київська міська колегія адвокатів (з 2007 року)
 • Міжнародна асоціація юристів (International Bar Association)

Освіта

 • Київський національний університет імені Тараса Шевченка, магістр права, Київ, 2006
 • University of Edinburgh Business School, MBA, 2014-2016

Володіння мовами

 • Англійська
 • Російська
 • Українська