3 липня 2018 року AEQUO проведе майстер-клас «Впорядкуй свій бізнес: Закон про ТОВ – нові можливості».

Новий Закон України «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» №2275-VIII набирає чинності 17 червня 2018 року, замінюючи застарілі норми Закону «Про господарські товариства» 1991 року в частині регулювання товариств з обмеженою та додатковою відповідальністю (ТОВ та ТДВ).

Ключовий спікер – Анна Бабич, партнер, керівник практики корпоративного права / M&A, AEQUO, голова Комітету з корпоративного права та фондового ринку Асоціації правників України.

У фокусі майстер-класу:

Про спікера:

Анна Бабич є одним із ініціаторів та ключових драйверів корпоративної реформи, включаючи реформу законодавства, що регулює діяльність ТОВ, та виступила одним із співавторів проекту Закону «Про товариства з обмеженою та додатковою відповідальністю» в якості одного з членів робочої групи при Міністерстві економічного розвитку та торгівлі України, а також законопроектів про корпоративні договори и про підвищення рівня корпоративного управління в акціонерних товариствах (механізми squeeze-out та sell-out).

До участі запрошуються власники, топ-менеджмент, керівники юридичних департаментів великих українських і міжнародних компаній.

Участь у заході безкоштовна. Кількість місць обмежена. Для участі необхідно пройти реєстрацію* за посиланням.

 

 

*Організатор залишає за собою право відмовити у реєстрації без повідомлення причин.