Aequo консультує Ardagh Group, світового лідера з виробництва пакувальних рішень, що котирується на Нью-йоркській фондовій біржі, щодо придбання заводу з виробництва металевої упаковки для харчових продуктів в м. Хотин Чернівецької області. Завод був придбаний у державного банку «Укрексімбанк» через електронну торгову систему Prozorro.Продажі. Після завершення угоди, один з найбільших заводів України з виробництва металевої упаковки для харчових продуктів відновить виробництво.

В активах Ardagh Group понад сто об'єктів з виробництва металевої та скляної упаковки в 22 країнах на 5 континентах, в штаті Ardagh Group налічується близько 23 тис. працівників, а глобальний обсяг продажів становить близько 8,6 млрд. доларів США.

До складу команди під керівництвом партнера Анни Бабич увійшли радник Сергій Денисенко та юрист Денис Медведєв, які консультували клієнта з питань отримання дозволу на концентрацію, старший юрист Михайло Сорока, який працював над питаннями нерухомості, радник Михайло Лукашенко, старший юрист Василь Міщенко та юрист Марія Деречіна, які консультували з питань корпоративного та податкового права в зв'язку з угодою.