AEQUO виступила юридичним радником компанії SupplierPlus Group OÜ, Естонія, щодо запуску в Україні платформи SupplierPlus – рішення з фінансування ланцюга постачань, що суттєво спрощує процес факторингу та працює на базі блокчейн технології.

AEQUO надала юридичні консультації щодо відповідності платформи SupplierPlus та її бізнес-моделі вимогам законодавства України, здійснила супровід у підготовці проєктів та аналізі договорів, що використовуватимуться компанією в господарській діяльності, а також представила її в переговорах з українськими банками – потенційними партнерами платформи.

SupplierPlus – це платформа реверсивного факторингу. Вона дає можливість компаніям надавати своїм постачальникам вигідне рішення по фінансуванню і спрощує кредитування під заставу дебіторської заборгованості. Платформа дозволяє дебіторам покращувати умови оплати, ціноутворення та забезпечувати стабільність поставок, а постачальники, водночас, відкривають доступ до конкурентного фінансування. Як наслідок, дебітори з вигідним рішенням по фінансуванню можуть працювати в рамках прийнятних для них термінів оплати, а постачальники можуть отримувати оплату без затримок.

Платформа SupplierPlus дозволяє компаніям фінансувати угоди з фізичними особами-підприємцями, конкретні проєкти або довгострокові відносини поставок. Вона поєднує в собі інновації в сфері фінансів, права і технологій, щоб розкривати нові можливості в раціональному використанні оборотних коштів.

Юлія Кирпа, партнер та керівник Fintech AEQUO: "Ми із задоволенням надали допомогу щодо такої важливої ініціативи, особливо в цей напружений період, коли інновації в фінансовому секторі стають принципово важливими. Ми глибоко переконані, що платформа SupplierPlus допоможе українському бізнесу стати гнучкішим та прогресивнішим під час пандемії та сприятиме зростанню української економіки."

Команда AEQUO працювала під керівництвом партнерки Юлії Кирпи та за підтримки радника Богдана Дмуховського та юристки Олесі Машталер.