AEQUO консультувала компанію ТММ в ході фінансової реструктуризації кредитів, отриманих від Ощадбанку, яка була імплементована відповідно до положень Закону України “Про фінансову реструктуризацію”.

Компанія ТММ є одним із найбільших забудовників в Україні, що здійснює діяльність у сфері будівництва житлових, комерційних та промислових об'єктів нерухомості з 1994 року. АТ "Ощадбанк" є другим за величиною та першим за кількістю відділень державним банком в Україні.

Вказана транзакція є чудовим прикладом успішної реструктуризації заборгованості на взаємовигідних умовах для позичальника і банку, яка ще раз довела ефективність юридичних інструментів, запроваджених Законом України “Про фінансову реструктуризацію”.

Команда фірми надала юридичну підтримку ТММ у проведенні переговорів щодо умов фінансової реструктуризації з Ощадбанком, брала участь у розробці та погодженні транзакційної документації та завершенні угоди, що позитивно впливає на бізнес обох сторін – кредитора та позичальника.

Команда AEQUO складалася із радника Богдана Дмуховського, старшого юриста Михайла Сороки, юристів Віктора Комзюка і Гліба Бухаріна, та працювала під керівництвом Юлії Кирпи, партнера та керівника практики реструктуризації фірми. Податкові питання, пов’язані з транзакцією, були вирішені Василем Міщенко, старшим юристом податкової практики AEQUO.