AEQUO консультувала Dragon Capital Investments Limited, що входить у групу компаній Dragon Capital, в угоді щодо придбання в Ощадбанку (провідного українського державного банку) логістичного комплексу класу А площею 21 500 м2 «Арктика» в передмісті Києва.

Продаж логістичного комплексу «Арктика» став для Ощадбанку найбільшою за ціною реалізації операцією з відчуження непрофільного активу, який був набутий у власність у рахунок погашення заборгованості за наданим кредитом, пройшовши весь шлях звернення стягнення на заставне майно проблемного боржника.

Команда проекту під керівництвом партнера Юлії Кирпи включала радника Богдана Дмуховського та старшого юриста Михайла Сороку, які консультували клієнта з різних питань корпоративного права та нерухомості, а також радника Сергія Денисенка та юристів Анни Літвінової й Дениса Медведєва, які консультували клієнта з питань отримання дозволу Антимонопольного комітету України на концентрацію (в тому числі в рамках розгляду справи про концентрацію).

«Ми раді співпрацювати з Dragon Capital у процесі цього знакового придбання, яке демонструє позитивний тренд зростаючого інтересу до комерційної (складської) нерухомості за межами Києва», – коментує Юлія Кирпа.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційних банківських та брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів. Компанія була заснована в 2000 році в Києві і має успішний 19-річний досвід прямих інвестицій в Україні.