AEQUO консультувала Європейський банк реконструкції та розвитку (ЄБРР) щодо надання забезпеченого кредиту у розмірі 20 000 000 доларів США українським дочірнім компаніям групи «Астарта», лідеру в сфері цукрового та сільськогосподарського виробництва в Україні («Астарта»).

Надходження від позики будуть використані Астартою для поповнення оборотного капіталу. Астарта планує використовувати сучасні IT рішення, необхідні для точного землеробства, яке компанія розвиває в Україні. В рамках цього проекту Астарта також пропонує високоякісну та комплексну навчальну програму для випускників середніх шкіл та студентів, які бажають працювати в секторі агробізнесу в Україні.

Юристи AEQUO взяли участь у розробці та оформленні фінансових документів, численних договорів забезпечення та підготували юридичний висновок для ЄБРР. Окрім українського права, проект включав питання, що регулюються правом Англії, Нідерландів та Республіки Кіпр.

Фінансування здійснюється в рамках тривалого співробітництва ЄБРР та Астартою.

Проектна команда AEQUO працювала у складі старшого юриста Богдана Дмуховського і юриста Гліба Бухаріна під керівництвом Юлії Кирпи, партнера, керівника практики банківського та фінансового права.

«Ми дуже раді сприяти ЄБРР в укладенні цієї цікавої та важливої угоди. Ми впевнені, що кредит, наданий ЄБРР, допоможе компанії Астарта втілити в життя багато позитивних змін, спрямованих на підвищення родючості землі без шкоди для навколишнього середовища. Даний проект є визначним для агробізнесу України і бути його частиною – велика честь для нас», – коментує Юлія Кирпа.