За результатами десятого видання рейтингу The Best Lawyers in Ukraine 2020, 16 юристів Aequo отримали високе визнання як провідні експерти в Україні, а деякі з них рекомендовані в декількох категоріях. Крім того, другий рік поспіль Aequo визнана Юридичною фірмою року в сфері M&A.

Номінація «Юридична фірма року» відзначає одну провідну юридичну фірму з видатними досягненнями в конкретній практиці по всій країні. Переможці номінації визначаються на основі ряду показників, включаючи відгуки про юристів, масштаб та обсяг роботи фірми у даній практиці, а також репутацію фірми в якості експерта в даній сфері.

Олександр Мамуня, партнер та Сергій Денисенко, радник стали переможцями індивідуальної номінації – Юрист року з інтелектуальной власності та антимонопольного права, відповідно.

Юристи Aequo також рекомендовані в таких галузях права:

Рейтинги Best Lawyers публікуються з 1983 р. У 2006 р. видання Best Lawyers стало міжнародним, і відтоді рейтинги найкращих у юридичній професії виходять більш ніж у 75 країнах. Головна їх мета – допомогти юристам та їх клієнтам знайти один одного, вибрати юридичного радника у відповідній сфері права.