23 листопада 2019 року відбувся фінал конкурсу інновацій в юридичному бізнесі – AEQUO Legal Tech Challenge 2019. Переможцем конкурсу, який виграв головний приз – 15 000 дол. США, став проект Mister Register – повністю автоматизована система для самостійної реєстрації знаків для товарів та послуг без участі спеціалістів.

Крім того, троє фіналістів були відзначені експертним журі в наступних номінаціях:

Також у фінальному етапі конкурсу взяли участь наступні проекти:

«Ми проводимо конкурс AEQUO Legal Tech Challenge вже третій рік поспіль, і мені дуже приємно споглядати за тим, як з кожним роком проекти стають дедалі якіснішими, команди сильнішими і обрати переможця – все складніше. Однак рішення цьогорічного журі було одноголосним: Mister Register пропонує вірішення надзвичайно актуального питання і, що важливо, має потенціал масштабування проекту і в інших юрисдикціях. Ми з нетерпінням чекаємо на запуск проекту та переконані, що його чекає успіх. Окремо дякуємо всім учасникам AEQUO Legal Tech Challenge 2019 участь та за інноваційні проекти, а експертне журі та менторів за внесок в розвиток проектів під час акселерації», – коментує Денис Лисенко, керуючий партнер Aequo.

До складу експертного журі цього року увійшли:

AEQUO Legal Tech Challenge – щорічний конкурс інновацій в юридичному бізнесі, який переслідує цілий ряд амбітних цілей: кидає виклик традиційним поглядам на надання юридичних послуг і сприяє створенню сприятливого середовища для розвитку інновацій в юридичній сфері в Україні. Основна мета конкурсу – вивести ринок юридичних послуг в Україні на якісно новий рівень, незмінно підвищуючи ефективність роботи юристів та якість турботи про клієнтів