Адвокати Aequo успішно захистили права інтелектуальної власності української фармацевтичної компанії "Дарниці" на торговельну марку "Цитрамон".

2 грудня 2020 року Господарський суд міста Києва задовольнив позовну заяву фармацевтичної фірми "Дарниця" і визнав недійсним свідоцтво на знак для товарів і послуг № 225918 "Цитрамон-Здоров'я", який належить ТОВ "Фармацевтична група "Здоров'я", оскільки оспорюваний знак є схожим настільки, що його можна сплутати зі знаком Дарниці.

Історія із захистом прав на Цитрамон триває вже не перший рік. Раніше, суд визнав недійсною державну реєстрацію лікарського засобу "Цитрамон-Здоров'я" виробництва ТОВ "Фармацевтична компанія "Здоров'я" у звязку з порушенням прав інтелектуальної власності Дарниці.

Тетяна Кудрицька, радниця практики інтелектуальної власності коментує: "Рішення суду по даній справі вносить довгоочікувану ясність у тривалий спір навколо прав на торговельну марку Цитрамон. Ми раді можливості працювати в цьому проекті та впевнені, що ця чергова перемога Дарниці допоможе реалізувати стратегічні цілі клієнта зі створення міжнародного фармацевтичного бренду".

Проєкт супроводжували Тетяна Кудрицька, радниця, та Аліна Подоляк, старша юристка практики інтелектуальної власності Aequo.