AEQUO виступила юридичним радником фонду прямих інвестицій Dragon Capital New Ukraine Fund LP, яким керує Dragon Capital, з питань придбання контрольного пакету акцій компанії Treeum. Treeum є провідним фінансовим онлайн супермаркетом в Україні та керує діловими медіаресурсами minfin.com.ua і finance.ua з сумарною аудиторією 8 млн відвідувачів на місяць.

Компанія Treeum заснована Сергієм Віндерських, Євгеном Ізмайловим і Іваном Євтушенко у 2008 році. Minfin.com.ua — сайт про фінанси та інвестування. Мінфін публікує статті про вкладення грошей, курси валют, а також дані про банки та їх продукти. Сайт допомагає розібратися в темі інвестування, порівняти та вибрати інструменти для вкладення грошей. Finance.ua — сайт порівняння фінансових продуктів та медіа про особисті фінанси. Заснований у 2000 році, в 2016 році став частиною Treeum. Finance.ua дозволяє порівнювати послуги банків, кредитних і страхових компаній та замовляти їх онлайн.

Команда AEQUO здійснювала повний супровід угоди, зокрема, юридичний аудит групи, представництво клієнта у зв'язку з отриманням дозволу Антимонопольного комітету України, супровід переговорів у закритті угоди. Над проєктом працювали партнери практик M&A – Анна Бабич та антимонопольного права – Сергій Денисенко, а також радник Михайло Лукашенко, керівник ІТ-практики Микита Полатайко, старший юрист Михайло Сорока та юристки Анна Літвінова, Марія Деречіна, Євгенія Чернецова, Єлизавета Шрам та Анна Ярега.

"Ми раді допомагати Dragon Capital в придбанні одного з провідних онлайн ресурсів в сфері фінансових продуктів. Ми вдячні нашому клієнтові за можливість працювати над гучними угодами в галузі, що демонструє високі темпи розвитку", – коментує Анна Бабич.