Реструктуризація та банкрутство

Збереження цінності Ваших активів

Профільна команда практики банкрутства та реструктуризації має багаторічний досвід консультування компаній, які стикаються з фінансовими труднощами, та їх керівництва з широкого кола питань реструктуризації проблемної заборгованості, включаючи транскордонні реструктуризації та рефінансування.

 

Наші юристи мають значний досвід у консультуванні кредиторів і регуляторних органів у цій непростій сфері, завоював репутацію команди, яка надає практичні рекомендації та розробляє інноваційні рішення, максимально знижуючи ризики клієнтів.

 

Ми тісно співпрацюємо з провідними інвестиційними банками, фінансовими експертами, а також залучаємо наших юристів-експертів відповідних практик (включаючи оподаткування, фінансове та корпоративне право), щоб забезпечити оптимальний бізнес-результат і надати бездоганні послуги комплексного характеру.

 

Ми надаємо бізнес-орієнтовані консультації позичальникам, кредиторам і акціонерам щодо розробки оптимальної стратегії та доступних інструментів реструктуризації проблемної заборгованості у відповідності з українським законодавством. Крім того, ми представляємо інтереси клієнтів у суді в комплексних процедурах банкрутства та ліквідації.

Послуги
 • Переговори й узгодження реструктуризації заборгованості
 • Купівля / продаж проблемних активів / проблемної заборгованості
 • Супроводження усіх процедур банкрутства чи ліквідації компанії
 • Представництво інтересів клієнтів у суді у справах про банкрутство 
 • Вони володіють винятковими знаннями в сфері реструктуризації» і «здатні знайти індивідуальний підхід при наданні консультацій.

  Chambers Europe 2017

 • Досвідчені юристи, які можуть допомогти у нестандартній ситуації.

  Chambers Europe 2016

 • Компетентна команда Aequo характеризується «проактивним підходом, цілеспрямованістю, практичністю та слідуванням інтересам своїх клієнтів».

  Legal 500 2016