Кар’єра

Aequo career

Чому ми

Кидаючи собі виклик, ти розвиваєшся

Ми заснували AEQUO, щоб змінити уявлення про те, як мають працювати юридичні фірми в нашій країні. На сьогодні ринок юридичних послуг в Україні все ще на початку шляху. Ми вважаємо, що наш професійний і життєвий досвід може допомогти нашій країні стати сучасною та справді європейською.

Знакові клієнти та проєкти

Більшість наших клієнтів – це всесвітньо відомі бренди, великі національні та глобальні корпорації. Надавати їм юридичні послуги – велика честь для нас. Ми любимо приймати виклики, тому що саме для цього і створені яскраві та талановиті особистості. Приєднуйтеся та зробіть свій внесок у розвиток юридичного бізнесу країни.

Можливості для здорових амбіцій

Ми заохочуємо вас до навчання та розвитку, тому що ми віримо у важливість безперервного росту та вдосконалення протягом усієї кар’єри. Наша фірма надає всебічну підтримку членам нашої команди у їх професійному розвитку та досягненні професійних і особистих цілей.

Справедлива винагорода

Ви добре працюєте та отримуєте гарну винагороду. На додаток до конкурентної заробітної плати ми надаємо медичну страховку, соціальний пакет і бонуси за результатами роботи.

Прогресивна корпоративна культура

Ми пишаємося нашою дружньою, чесною та відкритою робочою атмосферою. Ми намагаємось оточувати себе людьми, які підштовхують нас робити краще. Без драми чи негативу. Просто вищі цілі та вища мотивація. Класний час разом та позитивна енергія. Жодної заздрості чи ненависті. Просто, щоб відкривати абсолютно найкраще один в одному.

Як долучитися до команди

Юристам

Ми шукаємо найкращі таланти, які прагнуть сприяти успіху бізнесу. Aequo – це робота мрії для тих, хто поділяє наше прагнення до досконалості в клієнтському сервісі, інноваційний дух та справжню галузеву експертизу.

Студентам

Навчаєшся в університеті та хочеш працювати з нами? Долучайся до Aequo Friends — найінноваційнішої програми стажування в Україні. Повністю онлайн. Легко суміщати з навчанням. 25% стажерів доєдналися до нашої команди.

Aequo friends

Корпоративним фахівцям

Ви — висококваліфікований фахівець у галузі розвитку бізнесу, PR, управління талантами, фінансів, технологій або дизайн-мислення? Маєте досвід, який допоможе нам стати ще більш інноваційними та стійкими? Зв’яжіться з нами, щоб дізнатись про можливості в Aequo.