Про нас

Aequo – одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами індустрій. Фірма є правильним вибором як для супроводу угод, так і для вирішення спорів. Ми понад усе прагнемо посилити позиції наших клієнтів, аби вони завжди досягали успіху у світі, що швидко змінюється.

Інновації

Ми розробляємо та впроваджуємо інноваційні та ефективні рішення у найскладніших проєктах і розбудовуємо культуру інновацій у юридичному секторі. Дізнайтеся більше про наші альтернативні юридичні рішення.

innovation image

Визнання

IFLR 1000 2021/2022

Tier 1 у M&A

The GAR 100 (Global Arbitration Review) 2018-2021

Одна з найкращих юридичних фірм світу в сфері міжнародного арбітражу

FT Innovative Lawyers 2020

Топ-30 найінноваційніших юридичних фірм Європи

ESG

Aequo доєдналася до спільної заяви лідерів бізнесу на підтримку Оновленого глобального співробітництва щодо цінності миру, справедливості та сильних інституцій у досягненні організаціями перспективних цілей та є основою для дотримання Десяти принципів Глобального договору ООН і досягнення цілей сталого розвитку (ЦСР).

kcb image

Ініціативи

Legal Tech Challenge by Aequo

Ми – агенти змін у традиційному світі юридичних послуг. Ми створюємо та розвиваємо інноваційне середовище legal tech в Україні.

tech challenge

Aequo Friends

AEQUO Friends – наша онлайн програма стажування для студентів. Ми вдосконалили досвід стажування в юридичній фірмі та запропонували гнучкий дистанційний режим і можливість вибору практики та індустрії. Стажери можуть працювати у проєктах pro bono завдяки нашій співпраці з Мережею Глобального договору ООН в Україні.

Aequo friends

Кар’єра

Ми створили AEQUO, аби змінити традиційний світ юридичного бізнесу в нашій країні. Ми любимо виклики, бо саме для цього створені світлі уми. Якщо вас захоплюють право та інновації, то є безліч можливостей, до яких ви можете долучитися та зробити свій внесок у розбудову сучасної юридичної професії в України.

Для преси

Для всіх запитів у ЗМІ, будь ласка, зв'яжіться з нами.