Про нас

Aequo – одна з провідних українських юридичних фірм, яка працює з лідерами індустрій. Фірма є правильним вибором як для супроводу угод, так і для вирішення спорів. Ми понад усе прагнемо посилити позиції наших клієнтів, аби вони завжди досягали успіху у світі, що швидко змінюється.

Інновації

Ми розробляємо та впроваджуємо інноваційні та ефективні рішення у найскладніших проєктах і розбудовуємо культуру інновацій у юридичному секторі. Дізнайтеся більше про наші альтернативні юридичні рішення.

innovation image

Визнання

GDR 100 2024

Aequo - серед найкращих юридичних фірм у сфері захисту даних у світі

The Lawyer European Awards 2023

Найкраща ESG ініціатива

The Lawyer European Awards 2023

Команда вирішення спорів року в Європі (високо рекомендовано)

ESG

Як одна із провідних юридичних фірм у сфері ESG, ми в Aequo вважаємо, що принципи сталого розвитку мають стати основою для відновлення України. Ми пишаємося своєю участю у відбудові нашої країни, особливо на тлі триваючої війни та спричинених нею наслідків.

Ініціативи

Legal Tech Challenge by Aequo

Ми – агенти змін у традиційному світі юридичних послуг. Ми створюємо та розвиваємо інноваційне середовище legal tech в Україні.

tech challenge

Aequo Friends

AEQUO Friends – наша онлайн програма стажування для студентів. Ми вдосконалили досвід стажування в юридичній фірмі та запропонували гнучкий дистанційний режим і можливість вибору практики та індустрії. Стажери можуть працювати у проєктах pro bono завдяки нашій співпраці з Мережею Глобального договору ООН в Україні.

Aequo friends

Кар’єра

Ми створили AEQUO, аби змінити традиційний світ юридичного бізнесу в нашій країні. Ми любимо виклики, бо саме для цього створені світлі уми. Якщо вас захоплюють право та інновації, то є безліч можливостей, до яких ви можете долучитися та зробити свій внесок у розбудову сучасної юридичної професії в України.

Для преси

Для всіх запитів у ЗМІ, будь ласка, зв'яжіться з нами.