На головну

Ти — талант! emoji

Стажуйся у найінноваційнішій юридичній фірмі України

Обирай цікаву для тебе спеціалізацію

aequo friends block image

Хочеш розвиватися у M&A, вирішенні спорів, IP та долучитися до надихаючих pro bono проєктів? Виконуй завдання відповідної практики й отримуй досвід. Ще вагаєшся щодо спеціалізації? Це шанс спробувати свої сили в різних напрямках.

emoji 12 індустрій та 17 практик на твій вибір
aequo friends block image
Aequo friends

Обирай коли, де та як проходити стажування

Aequo friends

Ти можеш працювати офлайн — в офісі Aequo або онлайн —  вдома, у коворкінгу чи кав’ярні або під час навчання за кордоном — де хочеш саме ти. І коли хочеш. Ти не отримаєш лист з поміткою «ТЕРМІНОВО!!!» під час заняття, тренування чи зустрічі з друзями.

emoji Свобода вибору та повага до твого часу

Працюй над проєктами крутих клієнтів

Aequo friends

Багатомільйонний міжнародний арбітраж, виведення на український ринок технологічної платформи, супровід запуску інноваційного додатку. Це можливість брати участь у проєктах, які мають вплив.

emoji Серед клієнтів — Facebook, Forbes, Google, OLX, Zara
Aequo friends

Будуй зв’язки, які допоможуть твоїй кар’єрі

Ти отримаєш доступ до спільноти Aequo Friends. Серед випускників — студенти навчальних закладів України, Данії, Литви, Нідерландів, Німеччини, Польщі, США, Франції. Крім того, ми проводимо спеціальні події для спільноти.

emoji Студенти 50+ вишів різних країн подалися на стажування за 6 років

Здобувай досвід з різними менторами

Aequo friends

Ти можеш працювати з багатьма менторами. У кожного — свої унікальні знання та підхід до роботи. Обирай завдання з різних практик й індустрій та отримай різноманітний досвід.

emoji 15 менторів — від юристів до партнерів фірми
Aequo friends
Aequo friends

Отримай шанс долучитися до команди

Aequo friends

Під час стажування зрозумієш, чи хочеш працювати з нами. Ми також дізнаємося більше про тебе. Випускники програми мають можливість приєднатися до команди Aequo.

emoji 25-40% стражерів працюють в Aequo

Відгуки друзів

Програма — наш внесок до забезпечення якісної освіти, однієї з глобальних цілей сталого розвитку ООН

Програма здобула визнання Financial Times Innovative Lawyers у категорії «Управління та розвиток талантів»

Ментори

Михайло Лукашенко, Партнер

Практика: Банківське та фінансове право; Приватні клієнти; Злиття та поглинання; Ринки капіталу; Корпоративне та комерційне право Банківське та фінансове право. Приватні клієнти. Злиття та поглинання. Ринки капіталу. Корпоративне та комерційне право.

Олександр Терещенко, Старший юрист

Практика: Антимонопольне та конкурентне право; Корпоративне та комерційне право; Міжнародна торгівля; Оподаткування та митне право Антимонопольне та конкурентне право. Корпоративне та комерційне право. Міжнародна торгівля. Оподаткування та митне право.

Анна Коновалова, Старша юристка

Практика: Антимонопольне та конкурентне право; Вирішення спорів; Корпоративне та комерційне право; Оподаткування та митне право Антимонопольне та конкурентне право. Вирішення спорів. Корпоративне та комерційне право. Оподаткування та митне право.

Питання про програму

Я паралельно навчаюся в університеті.Чи не завадить цьому стажування? emoji

Не завадить. Ти можеш обирати завдання самостійно — щоб вони відповідали твоєму розкладу. Але звісно, час треба ретельно планувати.

Чи потрібно буде ходити в офіс? emoji

Ти можеш обрати – працювати у сучасному офісі Aequo або онлайн.

З чого складається типовий день стажера чи стажерки? emoji

Працюєш над реальними проєктами з першого дня стажування. В онлайн-форматі слідкуєш за біржею задач й обираєш найцікавіші. Якщо є завдання — робиш його і здаєш до дедлайна. Якщо у тебе інші справи, не проблема — займаєшся ними.