Вадим Майструк
Старший юрист

Вадим спеціалізується на вирішенні судових спорів, представляючи інтереси клієнтів в корпоративних, комерційних, банківських та регуляторних спорах.

Вадим більше семи років представляє провідні українські та міжнародні компанії в енергетиці та природних ресурсах, нерухомості та будівництві та інших секторах.

Протягом своєї кар’єри Вадим успішно представляв інтереси клієнтів у серії прецедентних судових процесів в українських судах, включаючи Велику Палату Верховного Суду.

Крім того, Вадим консультує ряд підприємств стосовно запобігання та мінімізації різних судових ризиків при перепрофілюванні та реструктуризації  діяльності.

В 2015-2016 г. займав посаду Президента ELSA Ukraine (European Law Student's Association) та був координатором в Міжнародній науково-дослідницькій групі стосовно рівня дотримання соціальних прав, передбачених Європейською соціальною хартією, в країнах Європи.

Основними напрямками спеціалізації Вадима є господарський і адміністративний процеси, а також вирішення корпоративних конфліктів.