Михайло Лукашенко
Партнер

Михайло Лукашенко має значний досвід структурування угод злиття та поглинання в різних юрисдикціях за участі як офшорних, так і локальних компаній. Він супроводжує клієнтів під час передпродажної підготовки компанії-об’єкта угоди, консультує клієнтів з питань юридичного аудиту та транзакційної документації. Михайло, зокрема, фокусується на супроводженні фондів прямих інвестицій: він має досвід офшорного структурування та податкового планування та надає юридичну підтримку в процесі формування інвестиційних портфелів та продажу портфельних інвестицій.

Михайло також спеціалізується на питаннях банківської діяльності та міжнародного фінансування. Сфери його діяльності включають транскордонні кредитні операції, юридичний аудит та питання реструктуризації боргових зобов’язань, а також комплексні регуляторні питання в області фінансів, включаючи валютний контроль та регулювання операцій з цінними паперами.

Михайло також має досвід роботи в страхуванні, управлінні активами та інших регуляторних питаннях, пов’язаних з діяльністю небанківських фінансових установ.