Марія Ніжнік
Виконавча партнерка

Керівниця практик антимонопольного та конкурентного права, міжнародної торгівлі та охорони довкілля

Марія також виступає керівником індустріальної групи готельний бізнес і дозвілля.

Марія – широко відомий експерт в галузі антимонопольного та конкурентного права. Має великий досвід консультування національних та міжнародних клієнтів з питань приватного та/або державного регулювання відносин у сфері конкурентного права та міжнародної торгівлі. Вона також надає консультації державним підприємствам та приватним компаніям з питань охорони довкілля.

Основними напрямками роботи Марії є захист інтересів клієнтів в ході розслідувань антиконкурентних узгоджених дій та консультування щодо інших питань конкурентного законодавства, включаючи отримання дозволів на концентрацію та державної допомоги. Марія має глибокі знання законодавства ЄС у сфері конкуренції, що дозволяє їй ефективно працювати з міжнародними клієнтами та розуміти їхні потреби та підходи.  

В ролі першого заступника голови Антимонопольного комітету України (2015-2019) брала участь в реалізації усіх основних реформ у цій сфері, включаючи запровадження системи державної допомоги в Україні, удосконалення стандартів доказування в антимонопольних розслідуваннях та використання економічного аналізу. Протягом 4-х років Марія  була також членом Міжвідомчої Комісії з Міжнародної Торгівлі та брала активну участь у її роботі.