Євгенія Чернецова
Старша юристка

Євгенія є членом індустріальної групи нерухомості, яка надає консультації з усіх аспектів угод щодо нерухомості, а також з питань земельного права, будівництва та оренди.

Вона регулярно консультує українських та міжнародних клієнтів, включаючи провідні фонди прямих інвестицій, корпорації, компанії роздрібної торгівлі, фінансові установи та приватних інвесторів. Євгенія працювала над важливими угодами, структурованими як придбання активів або корпоративних прав, спрямованими на придбання найбільших логістичних комплексів, торгових центрів та офісних центрів, а також індустріальних парків.

У 2022-2023 роках Євгенія посилила свій досвід у міжнародних M&A проєктах під час секондменту до практики корпоративного права та M&A провідної нідерландської юридичної фірми.

Вона брала участь у кількох унікальних проектах з формування політики у сфері земельного права за підтримки Міжнародної фінансової корпорації (IFC) та USAID AGRO.

Євгенія також отримала значний досвід у консультуванні з регуляторних питань у сферах нафти і газу та природних ресурсів, беручи участь у кількох знакових проєктах розміщення єврооблігацій Нафтогазу, а також у транскордонних угодах із придбання виробників мінеральної води.

Євгенія пишається тим, що бере участь як юридичний експерт у pro bono проєктах фірми, спрямованих на відновлення української соціальної інфраструктури для постраждалих від війни.