Aequo консультувала НАК «Нафтогаз України» щодо випуску єврооблігацій на суму 600 млн євро та 335 млн дол. США

AEQUO виступила юридичним радником НАК «Нафтогаз України» з питань українського права у зв’язку зі знаковим випуском єврооблігацій. Freshfields Bruckhaus Deringer LLP виступила юридичним радником НАК «Нафтогаз України» з питань англійського права. НАК «Нафтогаз України» розмістила п’ятирічні облігації на суму 600 млн євро з дохідністю 7,125% та трирічні облігації на суму 335 млн дол. США з дохідністю 7,375%. Ця угода є першим розміщенням єврооблігацій НАК «Нафтогаз України» з 2009 року, а також першим подвійним випуском облігацій НАК «Нафтогаз України» у євро та доларах США.

Як зазначає прес-служба НАК «Нафтогаз України»: «Запит інвесторів на цінні папери Нафтогазу у 2,5 рази перевищив пропозицію. Єврооблігації компанії придбали понад 120 інвесторів з Великої Британії, інших країн Європи, Азії та Південної Америки».

«Такий інтерес інвесторів до облігацій Нафтогазу свідчить про довіру до України, та є визнанням наших зусиль у побудові прозорої та прогнозованої компанії. Залучення коштів на міжнародному ринку капіталу на привабливих умовах дозволить Нафтогазу якісно підготуватися до наступної зими, закачати до підземних сховищ необхідні обсяги газу», - зазначив голова правління Нафтогазу Андрій Коболєв.

AEQUO здійснила комплексний юридичний супровід цього проєкту з усіх питань українського права, в тому числі, щодо питань структурування випуску, коментування та погодження транзакційних документів, підготовку проспекту емісії, надання юридичної підтримки в процесі отримання необхідних погоджень державних органів, надання юридичних висновків та юридичний супровід завершення випуску єврооблігацій.

«Ми вдячні НАК «Нафтогаз України» за можливість бути частиною цієї транзакції, що є знаковою не тільки для компанії, а й для України в цілому», – зазначила Юлія Кирпа, партнер практики банківського та фінансового права та ринків капіталу AEQUO, – «Наша команда задоволена нагодою зробити внесок в успіх цієї професійно складної транзакції».

Клієнт: «NAFTOGAZ»
Індустрія: Енергетика та природні ресурси
Практика: Ринки капіталу