Aequo консультує Dragon Capital в угоді щодо придбання торговельного центру «Піраміда»

Aequo консультувала компанію Dragon Capital Investments Limited, що входить до складу групи компаній Dragon Capital, в угоді щодо придбання ТЦ «Піраміда». Згідно з умовами угоди, Dragon Capital придбала у групи американських та британських інвесторів 100% акцій компанії «1849-Apollo Overseas I Limited» (Кіпр), засновника ТОВ «Атлантік-Пасіфік Венчурз» (Київ), що є власником торговельного центру. За згодою сторін сума угоди не розголошується.

ТЦ «Піраміда» є одним із найбільш успішних торговельних центрів Києва. Загальна площа «Піраміди», збудованої в 2004 році в Дарницькому районі Києва, становить 16 000 кв.м, орендна площа – 12 600 кв.м.

Юристи Aequo провели юридичну перевірку об’єкта купівлі, розробили структуру угоди, узгодили та підготували документи щодо угоди, а також взяли участь у завершенні процедури придбання.

«Наша команда практики нерухомості була рада виступити юридичним радником в угоді, яка свідчить про впевненість інвесторів у майбутньому збільшенні потенціалу ринку комерційної нерухомості в Києві», – коментує Юлія Кирпа, партнер, керівник практики нерухомості, Aequo.

Клієнт: DRAGON CAPITAL
Індустрія: Готельний бізнес і дозвілля, Нерухомість та будівництво, Фонди прямих інвестицій
Практика: Нерухомість та будівництво