Aequo консультує KfW у зв'язку з наданням фінансування ТОВ «ОТП Лізинг»

AEQUO виступила юридичним радником KfW (Kreditanstalt für Wiederaufbau), німецького державного банку розвитку, у зв'язку з наданням ТОВ «ОТП Лізинг», провідній українській лізинговій компанії, кредиту в розмірі 17 млн доларів США. Отримані кошти будуть спрямовані на фінансування лізингових операцій українських приватних малих і середніх підприємств (МСП) в аграрному секторі. Варто відзначити, що це був перший субординований кредит, виданий KfW небанківській установі в Україні.

Юристи AEQUO взяли участь у структуруванні угоди, підготовці та погодженні транзакційних документів, а також надали юридичний висновок для KfW, який підтвердив дійсність транзакційних документів і можливість виконання зазначених в них зобов'язань у примусовому порядку.

«Для нас велика честь представляти KfW у цьому дуже успішному проєкті в Україні. Кредит KfW є значною підтримкою компанії «ОТП Лізинг», яка дозволяє їй розширити свій лізинговий портфель і залучити нове фінансування від інших міжнародних кредиторів. Дана угода є ще однією важливою подією на ринку лізингових послуг України на додаток до гривневого кредиту ЄБРР, наданому компанії «ОТП Лізинг» у 2017 році, який також супроводжувала команда AEQUO», – коментує Юлія Кирпа.

Клієнт: «KFW»
Індустрія: Агробізнес, Фінансові установи та фінтех
Практика: Банківське та фінансове право