Aequo виступає юридичним радником Raiffeisen Bank International та Creative Dock щодо запуску мобільного застосунку FAIRO

AEQUO виступила юридичним радником компаній Raiffeisen Bank International та Creative Dock, Австрія, з питань, пов’язаних з розробкою, запуском та управлінням FAIRO – багатофункціональ-ного мобільного застосунку для фрілансерів та власників малого і середнього бізнесу для мобільного контролю за операційною діяльністю. Доступна на даний час версія забезпечує користувачам функції виставлення рахунків-фактур та бухгалтерського обліку. У вересні 2020 року стануть доступними інші базові сервіси, такі як податкова звітність. До кінця року вони будуть об’єднані з найбільш затребуваними банківськими послугами.

Застосунок можна завантажити з App Store та Google Play.

FAIRO – це інноваційний сервіс, розроблений компанією Creative Dock за підтримки Raiffeisen Bank International. Проеєкт, який буде запущено у Центрально-Східній Європі, стане принципово новим сервісом в регіоні, а Україна стане першим обраним з цією метою ринком. FAIRO забезпечує фрілансерів базовими бізнес-функціями. Проста повністю цифрова реєстрація, створення професійних рахунків-фактур кількома натисканнями клавіш, відстеження платежів, автоматичне повідомлення про статус рахунку-фактури, відправка податкової звітності та включення банківських реквізитів в бухгалтерську книгу – це все доступне «на ходу» в одній програмі з інтуїтивно зрозумілим інтерфейсом.

Через складність проєкту команда AEQUO включала фахівців в сфері фінтех, податкового права, права в сфері інтелектуальної власності та інформаційних технологій. В команду, що працювала під керівництвом Юлії Кирпи, партнерки та керівниці групи фінтех практики, входили Денис Кульгавий та Богдан Дмуховський, радники, Микита Полатайко, керівник групи практики інформаційних технологій, Василь Міщенко, старший юрист, Олеся Машталер, Анна Потапова, юристки.

AEQUO надавала клієнтам юридичні консультації щодо відповідності функціональних можливостей програми нормативно-правовим актам України у фінансовій, податковій сфері та в сфері захисту персональних даних, надавала допомогу в інтеграції в програму FAIRO функціоналу третіх осіб-постачальників та банківського модулю, брала участь в складанні проєктів та веденні переговорів щодо усієї трансакційної документації з усіма залученими сторонами, а також продовжує надавати юридичну допомогу в процесі запуску нових сервісів застосунку FAIRO.

«Ми надзвичайно раді, що допомогли клієнтам в підготовці та запуску цієї програми, аналогів якої немає в Україні, та яка покликана допомогти підприємцям легко управляти своїм бізнесом, що особливо важливо в час розпалу пандемії. Я не сумніваюся, що FAIRO стане популярним серед молодих українських підприємців, які зекономлять багато часу на щоденній адміністративній рутині, щоб зосередитись на стратегічних цілях та рухати світ вперед», – коментує Юлія Кирпа, партнер та керівник фінтех практики AEQUO.

Клієнт: «RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL AND CREATIVE DOCK»
Індустрія: Фінансові установи та фінтех
Практика: Банківське та фінансове право, Інтелектуальна власність, Оподаткування та митне право