Aequo виступила радником «Нафтогазу» щодо відстрочення погашення зовнішньої заборгованості в розмірі понад 600 млн євро

Aequo виступила юридичним радником акціонерного товариства «Національна акціонерна компанія «Нафтогаз України», найбільшої національної нафтогазової компанії в Україні, щодо реалізації запиту про надання згоди відтермінувати виплати за єврооблігаціями на суму 600 млн євро під ставку 7,125% річних. В рамках запиту про надання згоди «Нафтогаз» відстрочив виплату відсотків за єврооблігаціями до 2024 року, а строк погашення облігацій - до 2026 року. Держателі облігацій надали свою згоду на відстрочення на зборах 31 серпня 2022 року.   

З огляду на триваюче повномасштабне збройне вторгнення російської федерації проти України відстрочення основного боргу та відсотків сприятиме досягненню «Нафтогазом» своїх стратегічних цілей та пріоритетів: підтримання національної енергетичної безпеки та забезпечення ефективного функціонування нафтогазової інфраструктури України на належному рівні з метою задоволення потреб споживачів та національної економіки в сировині, паливі та енергоресурсах.

Команда Aequo надала всеосяжну юридичну підтримку з усіх питань українського права, включаючи допомогу в розробці умов запиту про надання згоди, складання проєктів та ведення переговорів щодо документів транзакції, а також здійснювала правовий супровід в ході отримання дозволів регуляторних органів. Питаннями англійського права займалася компанія Freshfields Bruckhaus Deringer у якості консультанта «Нафтогазу» з питань англійського права.

«Для нас честь надавати консультації «Нафтогазу» щодо цієї важливої транзакції, яка дасть можливість нашому клієнтові досягти своїх стратегічних пріоритетів та цілей, а також максимальною мірою підготуватися до зимового опалювального сезону», - коментує Юлія Кирпа.

 

 

Клієнт: Нафтогаз
Індустрія: Енергетика та природні ресурси, Фінансові установи та фінтех
Практика: Банківське та фінансове право, Оподаткування та митне право