Aequo виступила юридичним радником Posco International Corporation щодо їхньої найбільшої угоди рефінансування в Україні

AEQUO виступила юридичним радником POSCO International Corporation (найбільшій корейській комерційній компанії) щодо надання Експортно-імпортним банком Кореї (KEXIM) забезпеченого фінансування у розмірі 36 000 000 доларів США компанії Grain Terminal Holdings, сінгапурському спільному підприємству, створеному POSCO International Corporation та групою Orexim (провідною українською компанією в сфері перевалки та експорту сільськогосподарської продукції), яка контролює українське Приватне акціонерне товариство "Миколаївський комбінат хлібопродуктів" (МКХП).

Пакет забезпечення включає заставу нерухомого та рухомого майна МКХП та забезпечення акціями різних компаній, які входять в групу спільного підприємства.

МКХП використав надходження від кредиту на рефінансування існуючого кредиту від Чорноморського банку торгівлі та розвитку (ЧБТР) у розмірі 31 000 000 євро, отриманого на модернізацію та розширення виробничої бази, а також збільшення його річного обсягу зерносховищ до 2,5 млн тон.

Команда AEQUO також консультувала POSCO International Corporation та МКХП стосовно різних питань, пов'язаних з завершенням проєкту та виконанням додаткових вимог, пов'язаних з проєктом рефінансуванням.

Анна Бабич, партнер та керівник практики корпоративного права і злиттів та поглинань юридичної фірми AEQUO коментує: "Україна має значний потенціал для подальшого розвитку агропромислового сектора, а особливо зараз, коли Верховна Рада України остаточно скасувала мораторій на продаж земель сільськогосподарського призначення, і інвестори, і кредитори проявляють значний інтерес до цієї галузі. Для нас висока честь надавати юридичні консультації щодо цієї угоди нашому постійному клієнту, POSCO International Corporation, та ми пишаємося, що наш клієнт продовжує вести за собою інших великих міжнародних гравців та сприяє наданню фінансової підтримки своїй українській дочірній компанії, допомагаючи їм в досягненні нових висот та розширенні свого бізнесу. Ми в AEQUO також раді, що можемо й надалі посилювати практику рефінансування та поглиблювати індустріальний фокус у сільськогосподарській галузі, успішно завершивши цю складну транзакцію".

В 2019 році AEQUO надавала юридичні консультації POSCO International Corporation щодо придбання контрольного пакета акцій підприємства у групи Orexim, яке займається зерновими терміналами, та створення спільного підприємства в цій сфері. В результаті цього правочину POSCO International Corporation стала першою корейською компанією, яка володіє правами на експлуатацію зерносховища за кордоном.

KEXIM – офіційне експортно-кредитне агентство (ЕКА), яке забезпечує функціонування великих програм експортного кредитування та гарантійних програм з метою підтримки корейських підприємств, які здійснюють свою господарську діяльність за кордоном.

Клієнт: POSCO INTERNATIONAL
Індустрія: Інфраструктура та транспорт
Практика: Злиття та поглинання, Корпоративне та комерційне право, Реструктуризація та банкрутство