Aequo виступила юридичним радником Supplierplus Group OÜ з питань запуску кредитної онлайн платформи в Україні

AEQUO виступила юридичним радником компанії SupplierPlus Group OÜ, Естонія, щодо запуску в Україні платформи SupplierPlus – рішення з фінансування ланцюга постачань, що суттєво спрощує процес факторингу та працює на базі блокчейн технології.

AEQUO надала юридичні консультації щодо відповідності платформи SupplierPlus та її бізнес-моделі вимогам законодавства України, здійснила супровід у підготовці проєктів та аналізі договорів, що використовуватимуться компанією в господарській діяльності, а також представила її в переговорах з українськими банками – потенційними партнерами платформи.

SupplierPlus – це платформа реверсивного факторингу. Вона дає можливість компаніям надавати своїм постачальникам вигідне рішення по фінансуванню і спрощує кредитування під заставу дебіторської заборгованості. Платформа дозволяє дебіторам покращувати умови оплати, ціноутворення та забезпечувати стабільність поставок, а постачальники, водночас, відкривають доступ до конкурентного фінансування. Як наслідок, дебітори з вигідним рішенням по фінансуванню можуть працювати в рамках прийнятних для них термінів оплати, а постачальники можуть отримувати оплату без затримок.

Платформа SupplierPlus дозволяє компаніям фінансувати угоди з фізичними особами-підприємцями, конкретні проєкти або довгострокові відносини поставок. Вона поєднує в собі інновації в сфері фінансів, права і технологій, щоб розкривати нові можливості в раціональному використанні оборотних коштів.

Юлія Кирпа, партнер та керівник Fintech AEQUO: "Ми із задоволенням надали допомогу щодо такої важливої ініціативи, особливо в цей напружений період, коли інновації в фінансовому секторі стають принципово важливими. Ми глибоко переконані, що платформа SupplierPlus допоможе українському бізнесу стати гнучкішим та прогресивнішим під час пандемії та сприятиме зростанню української економіки."

Клієнт: SUPPLIER PLUS GROUP OÜ
Індустрія: Фінансові установи та фінтех
Практика: Банківське та фінансове право