Серед ТОП-30 найінноваційніших юридичних фірм Європи за версією Financial Times Innovative Lawyers 2020
Детальніше
ЮРИДИЧНА ФІРМА РОКУ В УКРАЇНІ. MANAGING IP EMEA AWARDS 2020
Детальніше
M&A в Україні: у вихорі змін
Детальніше
Найінноваційніша юридична фірма року в Україні. IFLR Europe Awards 2018
Детальніше
WE LAW YOU.

Ми розуміємо, з якими викликами стикається Ваш бізнес, і які можливості йому відкриваються. Наш досвід і глибокі знання особливостей галузей економіки, в яких працюють наші клієнти, дозволяють нам надавати юридичні послуги, націлені на сприяння стратегічному розвитку їхнього бізнесу.

Основою нашого підходу до права є прагнення високої ефективності Вашого бізнесу. Для наших клієнтів ми постійно прагнемо досягати кращих результатів, що виходять за межі простих юридичних консультацій. Наші поради враховують специфіку кожного бізнесу та завжди відповідають високим стандартам якості.

Сьогодні в умовах економічної нестабільності Ваш бізнес постійно стикається з новими викликами. З Aequo Ви можете розраховувати на нашу команду висококваліфікованих визнаних експертів. Ми професійні, сучасні та дружелюбні.

Про нас
Aequo – прогресивна українська юридична фірма з індустріальною спеціалізацією. Фірма має бездоганну репутацію в транзакційній роботі та в сфері вирішення спорів.

Ми здобули міжнародне визнання, представляючи інтереси клієнтів у великій кількості складних знакових проектах.

Проєкти
Основний показник нашої роботи – успіх наших клієнтів 

Європейська комісія – супровід угоди з надання макрофінансової допомоги  Україні

Фонд Джорджа Сороса Ukrainian Redevelopment Fund – консультування в угоді з придбання частки в компанії Ciklum Holding

Samsung – представництво інтересів компанії Samsung в українських судах щодо повернення боргу в розмірі 3,5 млн доларів США

Google – представництво інтересів компанії в ряді питань щодо  порушення прав на знаки для товарів і послуг в мережі Інтернет і доменних спорах

Детальніше про наші проекти