Наталія Абрамович
Старша юристка

Наталія спеціалізується на національних господарських, цивільних та адміністративних судових процесах, а також транскордонних цивільних і комерційних спорах та міжнародному арбітражі.

Досвід Наталії включає консультування з різних питань цивільного, комерційного, корпоративного та інших сфер приватного права, використання надр та земельного права, фармацевтичного регулювання. Її експертиза охоплює також пошук, арешт та стягнення активів в Україні та за кордоном, визнання та виконання судових рішень за кордоном (Великобританія, Кіпр, Швейцарія, Британські Віргінські Острови).

Вона представляє інтереси провідних українських та міжнародних компаній у спорах щодо відшкодування збитків, стягнення заборгованості, податкових, корпоративних, банківських спорах, спорах з державними органами, а також у справах про захист честі, гідності і ділової репутації.

Протягом тривалого часу Наталія стажувалася у команді практики вирішення спорів у в провідній міжнародній юридичній фірмі у Великій Британії, має практичний досвід роботи зі спорами із застосуванням англійського права.