Олексій Філатов
Старший партнер

Керівник практики вирішення спорів

Олексій Філатов спеціалізується на міжнародному та національному арбітражному й судовому процесі, приділяючи особливу увагу інвестиційним та корпоративним спорам. Він також має значний досвід вирішення спорів у банківській та фінансовій сфері та спорах у сфері інтелектуальної власності.  

В українських судах пан Філатов представляє переважно міжнародні та великі українські компанії в значних комерційних або регуляторних спорах. Він також виступав радником з українського права в спорах, які розглядалися іноземними судами, зокрема Великобританії, Швейцарії, Кіпру. 

Окрім приватної юридичної практики, досвід О. Філатова включає роботу на посадах заступника Голови адміністрації Президента України, Секретаря Конституційної комісії та координатора Ради з питань судової реформи, де за його участі були розроблені зміни до законодавства про судовий процес (Господарський та Цивільний процесуальні кодекси, Кодекс адміністративного судочинства), зміни до Конституції щодо питань правосуддя, законодавства про судоустрій та органи суддівського врядування.