Євген Левіцький
Партнер

Євген спеціалізується на українських та транскордонних цивільних і комерційних судових процесах, процедурі банкрутства, а також займається деякими кримінальними аспектами, пов’язаними із комерційними та цивільними спорами.

Він консультує клієнтів з різних питань цивільного, комерційного, корпоративного, банківського та міжнародного приватного права. Його досвід включає міжнародний арбітраж, виконання рішень міжнародного арбітражу та іноземних судів в Україні, пошук та стягнення активів в Україні та закордоном. Він володіє значним досвідом у банківській сфері та сфері нерухомості.

На початку своєї кар’єри Євген стажувався в міжнародних юридичних фірмах та колегії адвокатів (Chambers) у Лондоні, працював у складі команд, які займаються міжнародним арбітражем та судовою практикою у фінансовій сфері, а також з Queen’s Counsel. Також він стажувався в Королівському Суді Справедливості (the Royal Courts of Justice) під керівництвом суддів Високого Суду Правосуддя (High Court of Justice) та Апеляційного Суду Англії та Уельсу (Court of Appeal of England and Wales).