Євген Левіцький
Радник

Євген консультує українські та зарубіжні компанії з різних питань цивільного права, права власності, господарського, корпоративного, банківського, міжнародного приватного права та міжнародного арбітражу. Він має значний досвід у сфері стягнення заборгованості на користь клієнтів, у тому числі шляхом звернення стягнення на предмет іпотеки, а також за договорами поруки. 

Євген спеціалізується на цивільному, господарському та адміністративному процесах, процедурі банкрутства, а також на виконанні судових і арбітражних рішень. Він також займається кримінальними провадженнями, безпосередньо пов'язаними з господарськими і цивільними справами.

Євген 4 місяці стажувався у міжнародних юридичних фірмах та колегії адвокатів (Chambers) у Лондоні. Він працював у складі команд, які займаються міжнародним арбітражем та судовою практикою у фінансовій сфері, а також з QC (Queen’s Counsel) барістером, який займається комерційними спорами. Крім того, Євген стажувався у Королівському Суді Справедливості (the Royal Courts of Justice) під керівництвом суддів Високого Суду Правосуддя (High Court of Justice) та Апеляційного Суду Англії і Уельсу (Court of Appeal of England and Wales).