Aequo представляла інтереси канадського інвестора в багатомільйонному спорі щодо контролю в будівельному проєкті в м. Києві

Aequo представляла канадського інвестора у спорі щодо контролю в будівельному проєкті в історичній частині Подолу в м. Києві.

Питання включає представництво інтересів в українських судах щодо судового захисту у формі визначення прав і обов’язків сторін на підтвердження права власності інвестора на акції місцевої компанії, що володіє правом оренди земельної ділянки, справи про визнання недійсними шахрайських трансакцій для прикриття вилучення активів компанії, постанову про заборону на розпорядження майном щодо активів компанії, справу про стягнення кредиту та кримінальне провадження проти посадових осіб та бенефіціарних власників суб’єктів діяльності, що були залучені в присвоєнні грошових коштів та активів інвестора.

Питання також включає представництво інтересів в Комісії з цінних паперів та фондового ринку України проти компанії з управління активами за завдання шкоди інвестору шахрайськими діями та паралельне цивільне провадження в судах США проти бенефіціарних власників компанії з управління активами.

Aequo також надавала консультації інвестору щодо потенційної інвестиційної арбітражної справи проти держави Україна з метою посилення місцевих засобів правового захисту, а також щодо координації дій між радниками клієнта по зв’язках з органами державної влади та інформаційного забезпечення.

Індустрія: Нерухомість та будівництво
Практика: Вирішення спорів, Нерухомість та будівництво