Наталію Дрюк було обрано до Комітету INTA з добре відомих торговельних марок на 2022–2023 рр.

28 Вересня 2021

Наталію Дрюк, радницю і співкерівницю практики інтелектуальної власності Aequo, було обрано до Комітету з добре відомих торговельних марок Міжнародної асоціації торговельних марок (International Trademark Association, INTA) на термін 2022–2023 рр.

Комітет розробляє та відстоює політику Асоціації щодо збалансованої охорони добре відомих торговельних марок. Комітет відстежує зміни в законодавстві та регулюванні у різних юрисдикціях, проводить аналіз і пропонує рекомендації Правлінню INTA.

«Для мене велика честь приєднатися до талановитої та відданої своїй справі команді, я буду рада зробити свій внесок до ініціатив і програми Асоціації», – зазначила Наталія.

Наталія є фахівцем у галузі інтелектуальної власності, цивільного та господарського судочинства. Вона представляє інтереси українських та іноземних компаній у судових спорах щодо торговельних марок, патентів, авторського права, доменних імен та інших об’єктів, а також консультує з питань ліцензування та юридичного аудиту у галузі інтелектуальної власності.

Міжнародна асоціація торговельних марок (International Trademark Association, INTA) об’єднує власників торговельних марок і фахівців, вона покликана підтримувати торговельні марки та пов’язану із цим інтелектуальну власність (ІВ) для укріплення довіри споживачів, економічного зростання та інновацій. Членами INTA є більше 6 500 організацій зі 185 країн. Організації представляють більше 34 350 професіоналів, включаючи власників брендів із великих корпорацій, малих і середніх підприємств, юридичних фірм, некомерційних організацій, а також до спільноти входять члени урядових агентств і викладачі.