Aequo консультувала Vast щодо придбання Launcher

Aequo консультувала компанію Vast, піонера у сфері космічних технологій, що спрямовані на розширення можливостей для проживання людства в межах сонячної системи, з питань українського законодавства під час придбання нею компанії Launcher, яка працює над розробкою ефективної ракети, призначеної для виведення на орбіту малих супутників. Vast придбала космічний стартап Launcher з метою прискорення реалізації своєї місії шляхом розробки можливостей довгострокового проживання людини в межах сонячної системи.   

Це придбання – важлива віха для компанії Vast, оскільки забезпечує наявність у самій компанії сформованої групи висококваліфікованих спеціалістів задля прискорення власного передового виробництва та можливостей розробки, а також технологій космічних апаратів.   

Про Vast   

Vast – компанія-першопроходець у сфері космічних технологій, що спрямовані на розширення можливостей для проживання людства в межах сонячної системи. Заснована у 2021 році. Компанія збирає команду міжнародного класу для будівництва першої у світі малобюджетної станції зі штучною гравітацією, щоб люди могли жити та працювати у космосі протягом тривалих періодів часу без постійної побічної дії відсутності гравітації. Більше інформації можна отримати, відвідавши вебсайт Vastspace.com.    

Про Launcher   

Заснована у 2017 році. Launcher розробляє ракетні двигуни та транспортні апарати для виведення на орбіту малих супутників. Orbiter, апарат для виведення на орбіту та супутник-платформа компанії Launcher, унікально сумісний з ракетоносіями колективного користування третіх осіб. З апаратом Orbiter компанія Launcher пропонує послуги космічного таксі на задані орбіти, що відповідає потребам місії замовника космічного корабля. Штаб-квартира компанії Launcher знаходиться в Хоторні, штат Каліфорнія.  

Клієнт: Vast
Індустрія: Оборона, безпека та аерокосмічна промисловість, Технології та комунікації
Практика: Злиття та поглинання