Aequo консультувала AlmaStone з питань надання групі зерноторгівельних компаній кредиту, забезпеченого подвійними складськими свідоцтвами

AEQUO консультувала AlmaStone, іноземну компанію з прямого фінансування, яка надає забезпечені короткострокові та середньострокові кредити, з питань законодавства України щодо надання групі зерноторгівельних компаній кредиту у розмірі 10 мільйонів доларів США. Кредит забезпечено зерновими культурами та соняшником, які передаються в заставу на підставі подвійних складських свідоцтв.

Це вже друга транзакція AlmaStone з кредитування в Україні та ще один успішний крок до зростання їх бізнесу в регіоні ЦСЄ та Україні.

Юристи AEQUO надавали допомогу з підготовки та підписання договорів забезпечення та інших транзакційних документів, що регулюються правом України, здійснювали юридичну перевірку групи зерноторгівельних компаній, а також надавали підтримку з питань завершення угоди. Крім українського законодавства, проєкт включав питання англійського права, права Кіпра та Кайманових островів.

"Наша команда дуже пишається можливістю надання підтримки AlmaStone у здійсненні цієї кредитної операції в Україні та їх успішному освоєнні українського ринку. Наявність більшої кількості іноземних кредиторів створює більш сприятливі ринкові умови для іноземного кредитування агробізнесу і, відповідно, позитивно впливає на розвиток українського агробізнесу в умовах економічних труднощів, спричинених глобальною пандемією COVID-19", - коментує Юлія Кирпа.

Група проєкту AEQUO, яку очолювала партнер та керівник практики банківського та фінансового права Юлія Кирпа, включала радника Богдана Дмуховського та юриста Анну Потапову.

Клієнт: AlmaStone
Індустрія: Агробізнес
Практика: Банківське та фінансове право