Aequo допомогла держконцерну «Українська оборонна промисловість» створити СП з Rheinmetall

Aequo успішно представила інтереси державного концерну «Українська оборонна промисловість» (колишній «Укроборонпром») в Антимонопольному комітеті України (АМКУ) щодо отримання дозволу на концентрацію для створення спільної компанії з Rheinmetall AG, однією із провідних світових компаній у сфері оборонних технологій.

Стратегічна співпраця двох найбільших оборонних виробників починається з сервісного обслуговування та ремонту військової техніки, що постачається в Україну. Вона поширюватиметься на спільне виробництво, включно із передачею технологій.

Показово, що це перше спільне підприємство, створене з іноземними партнерами за участю АТ «Українська оборонна промисловість».

Обґрунтовані підходи до визначення ринку, опис діяльності сторін, а також беззаперечні переваги відповідної співпраці, в тому числі конкурентні, представлені сторонами АМКУ, дозволили органу надати дозвіл на транзакцію на першому етапі, незважаючи на провідні позиції обох компаній. Німецькі та польські антимонопольні органи також надали свої дозволи.

 

АТ "Українська оборонна промисловість" (колишній "Укроборонпром") є державним підприємством, що налічує 67 000 працівників, зайнятих, серед іншого, у виробництві та обслуговуванні бронетехніки, ракет, артилерії, радіолокаційних систем та літаків.

Rheinmetall AG – це технологічне підприємство, в якому працює близько 28 000 співробітників у 132 локаціях по всьому світу. У 2022 році обсяг продажів групи склав 6,4 мільярда євро. Будучи одним з провідних світових оборонних підрядників, Rheinmetall також є рушійною силою перспективних технологічних та промислових інновацій у цивільному секторі.

Клієнт: Ukrainian Defense Industry JSC
Індустрія: Оборона, безпека та аерокосмічна промисловість
Практика: Антимонопольне та конкурентне право