Aequo консультувала Mythical Games щодо питань українського законодавства під час придбання DMarket

Aequo консультувала Mythical Games, студію ігрових технологій наступного покоління, щодо питань українського законодавства під час придбання DMarket, маркетплейсу для торгівлі цифровими активами в іграх і кіберспорті. Mythical Games запустила Mythical Marketplace 2.0 після придбання DMarket, в рамках своєї постійної відданості інноваціям в іграх. Новий маркетплейс побудований на новому блокчейні EVM рівня 1 від Mythical і працює на основі власного токена екосистеми Mythos, MYTH.

Придбання є важливою віхою для Mythical Games, оскільки технології DMarket створюють найдосконалішу торгову платформу для цифрових активів. Це робить Mythical другим за величиною компанією, що обробляє цифрові активи за технологією розподіленого реєстру, після основної мережі Ethereum станом на грудень.

Про Mythical Games

Mythical визнали Forbes’ Disruptive Technology Companies to Watch 2019 та Fast Company World Changing Ideas 2021. Mythical — це компанія з ігрових технологій нового покоління, яка створює ігрову екосистему, використовуючи торгові цифрові активи для інструментів, які дозволяють гравцям, творцям, художникам, брендам і розробникам ігор ставати зацікавленими сторонами та власниками в нових ігрових економіках, орієнтованих на творців. Очолювана ветеранами ігрової індустрії, команда спеціалізується на створенні ігор навколо економік, що належить гравцям, і допомогла розробити великі франшизи, зокрема Call of Duty, World of Warcraft, Guitar Hero, DJ Hero, Marvel Strike Force і Skylanders.

Про Dmarket

DMarket — це найбільший маркетплейс для торгівлі цифровими активами в іграх і кіберспорті. Відповідно до звіту Newzoo, це також один із трьох найбільших маркетплейсів, заснованих на блокчейні, у всьому світі. Компанію заснували у 2017 році серійні підприємці Влад Панченко та Тамара Сланова. Серед партнерів і клієнтів DMarket – Darewise, GSC Game World, команда Na’Vi esports, Unity, Xsolla та інші.

Клієнт: Mythical Games
Індустрія: Готельний бізнес і дозвілля, Технології та комунікації
Практика: Злиття та поглинання, Корпоративне та комерційне право