Aequo консультувала Zubr Capital з питань залучення інвестицій у Oro

Oro, Inc. – лідер в електронній комерції, яка стоїть за OroCommerce, рішенням № 1 у цифровій комерції B2B з відкритим кодом – закрила раунд фінансування стратегічного розвитку на суму 13 млн доларів США на чолі з компанією з управління прямими інвестиціями Zubr Capital та за підтримки існуючого інвестора Highland Europe.

Раунд фінансування стратегічного розвитку відбувся більш як через шість років після попереднього раунду фінансування Oro, що підкреслю капіталоефективну діяльність компанії та стабільне зростання доходів. У 2021 році обсяг продажів на платформах компанії зріс на 77% – загальний обсяг продажів сягнув майже 1,7 млрд доларів США, а кількість клієнтів компанії у 2021 році збільшилась на 80% порівняно з попереднім роком – до 1,2 млн користувачів, що свідчить про зростання попиту на її гнучку та надійну платформу з широкими можливостями налаштування.

Про Zubr Capital

Zubr Capital – це міжнародна компанія з управління фондами прямих інвестицій, яка надає найкращу експертизу в Центральній Європі з розвитку на міжнародних ринках. Zubr Capital акцентує увагу на інвестиціях у приватні швидкозростаючі компанії у секторі TMT.

Про Oro Inc.

Oro, Inc. є лідером в електронній комерції, яка стоїть за OroCommerce, рішенням № 1 у цифровій комерції B2B з відкритим кодом. За останні місяці Oro отримала низку галузевих відзнак, включно з визнанням лідером у B2B Commerce у звітах Gartner's 2021 та 2022 Critical Capabilities for Digital Commerce Platforms. Минулого року Oro також провела першу церемонію нагородження Oro Brilliance Awards, відзначивши провідні бренди у категоріях розвитку, інновацій та задоволеності клієнтів. Цього місяця вона організувала конференцію OroVibe у Парижі, закріпившись на позиціях компанії, що задає темп світової цифрової комерції. Перший в історії Північноамериканський захід OroVibe відбудеться наступного року, ознаменувавши швидке розширення компанії у Сполучених Штатах та всьому регіоні.

Клієнт: Zubr Capital
Індустрія: Технології та комунікації, Фонди прямих інвестицій
Практика: Злиття та поглинання, Корпоративне та комерційне право