Aequo консультує Dragon Capital Investments в угоді щодо придбання логістичного комплексу «Арктика» в передмісті Києва

AEQUO консультувала Dragon Capital Investments Limited, що входить у групу компаній Dragon Capital, в угоді щодо придбання в Ощадбанку (провідного українського державного банку) логістичного комплексу класу А площею 21 500 м2 «Арктика» в передмісті Києва.

Продаж логістичного комплексу «Арктика» став для Ощадбанку найбільшою за ціною реалізації операцією з відчуження непрофільного активу, який був набутий у власність у рахунок погашення заборгованості за наданим кредитом, пройшовши весь шлях звернення стягнення на заставне майно проблемного боржника.

«Ми раді співпрацювати з Dragon Capital у процесі цього знакового придбання, яке демонструє позитивний тренд зростаючого інтересу до комерційної (складської) нерухомості за межами Києва», – коментує Юлія Кирпа.

Dragon Capital – одна з найбільших груп компаній в Україні, яка працює в сфері прямих інвестицій та фінансових послуг, надаючи повний спектр інвестиційних банківських та брокерських послуг для корпоративних та приватних клієнтів. Компанія була заснована в 2000 році в Києві і має успішний 19-річний досвід прямих інвестицій в Україні.

Клієнт: «DRAGON CAPITAL»
Індустрія: Нерухомість та будівництво, Фонди прямих інвестицій
Практика: Антимонопольне та конкурентне право, Нерухомість та будівництво