Aequo консультує фонд Джорджа Сороса Ukrainian Redevelopment Fund в угоді з придбання частки в компанії Ciklum Holding

AEQUO консультує фонд Джорджа Сороса Ukrainian Redevelopment Fund LP в угоді з придбання значного пакету акцій провідної міжнародної ІТ-компанії – розробника програмного забезпечення – Ciklum Holding Limited. Ukrainian Redevelopment Fund придбає весь пакет акцій, що належить Horizon Capital, та деяку частину акцій, яка належить Majgaard Holdings Ltd. Очікується, що цю угоду буде завершено до кінця 2015 р., за умови дотримання стандартних процедур закриття угоди та отримання дозволів контролюючих органів.

Ciklum – провідна міжнародна компанія, що займається розробкою програмного забезпечення та наданням ІТ-послуг. Ciklum постачає високоякісне ПЗ компаніям, які входять до рейтингу Fortune 500, та швидкозростаючим організаціям, що працюють у різних галузях. Центри розробки, в яких задіяно більше 2 500 розробників, розташовані по всьому світу. До складу компанії також входять розширені команди спеціалістів з розробки ПЗ, забезпечення якості, наукових досліджень, розробки нових продуктів та інженерного консалтингу.

Ukrainian Redevelopment Fund – приватна інвестиційна структура, яка спеціалізується на особливих ситуаціях та приватних інвестиціях в Україну, а також на компаніях зі значною операційною діяльністю в Україні. В межах своєї інвестиційної діяльності Фонд прагне здійснювати цільові інвестиції, які можуть сприяти економічному та соціальному розвитку України.

AEQUO виступає юридичним радником Фонду з питань українського законодавства в угоді та забезпечила комплексну юридичну перевірку об’єкту купівлі.

«Ця транзакція – перша у своєму роді інвестиція в український ІТ сектор з початку агресії зі сторони Росії та військового конфлікту на сході України. Вона може відіграти важливу роль у залученні інших приватних інвесторів, особливо з Європи та Північної Америки, в український ринок ІТ. Для нас велика честь виступити партнером фонду Джорджа Сороса Ukrainian Redevelopment Fund та надати якісну юридичну підтримку у цьому важливому проєкті», – зазначив Денис Лисенко, керуючий партнер, Aequo.

«Aequo – юридична фірма з індустріальною спеціалізацією, зокрема з сильною експертизою у сфері телекомунікацій, медіа та технологій (ТМТ). Ця транзакція демонструє потенціал та можливості нашої команди ТМТ. ІТ – один зі стратегічних напрямків розвитку, що сприяє інноваційній діяльності та відновленню економіки нашої країни. Ця інвестиція надзвичайно важлива для підтримки подальшого росту компанії Ciklum, а також для розвитку ІТ індустрії в Україні», – підкреслила Анна Бабич, партнер, співкерівник практики ТМТ, корпоративного права та злиттів і поглинань, Aequo.

Клієнт: «GEORGE SOROS’S UKRAINIAN REDEVELOPMENT FUND»
Індустрія: Технології та комунікації
Практика: Антимонопольне та конкурентне право, Злиття та поглинання, Корпоративне та комерційне право