Денис Лисенко
Виконавчий партнер

Керівник практики оподаткування та митного права

Крім того, він виступає керівником індустріальних груп з енергетики та природних ресурсів, інфраструктури та транспорту.

Понад 20 років пан Лисенко представляє інтереси ключових глобальних та регіональних інвесторів (стратегічних гравців та фондів прямих інвестицій, банків та інших кредиторів), а також провідних бізнес-груп країни у багатомільйонних транскордонних угодах, пов’язаних із ринкоутворюючими активами в Україні.

Його експертиза включає комплексні корпоративні та податкові реструктуризації груп компаній, галузеві консолідації та створення стратегічних спільних підприємств, масштабні приватизаційні проєкти та державно-приватні партнерства, комплексне консультування та підтримку з регуляторних, податкових та договірних питань інвестицій у нові та працюючі об’єкти у широкому спектрі ключових галузей економіки України. Денис також входив до складу ключової команди в серії знакових міжнародних арбітражів, включаючи інвестиційні кейси, а також у прецедентних податкових та інших внутрішніх регуляторних спорах.