Aequo консультує Posco Daewoo в угоді з придбання експортно-зернового терміналу в Україні

Aequo консультувала Posco Daewoo, найбільшу в Кореї торгову компанію з річним доходом понад 21 мільярд доларів, в угоді з придбання експортно-зернового терміналу, розташованого в місті Миколаїв, Україна, з питань українського права. Термінал потужністю 2.5 мільйонів тонн зерна на рік буде зданий в експлуатацію в липні 2019 року.

В результаті даної угоди Posco Daewoo стане першою корейською компанією, яка керує зерновим терміналом за кордоном, що дозволить їй здійснювати контроль над усім ланцюжком поставки зерна з України, та ефективніше управляти процесами складського обліку і планування.

Через понад 87 своїх логістичних каналів, Posco Daewoo здійснює торгівлю широким спектром продукції – від сталі, автомобілів та їх складових, машинного обладнання і промислової електроніки до кольорових металів, харчових ресурсів, хімічних речовин, текстильних виробів та інших товарів – на локальному та міжнародному ринках.

«Для нас велика честь консультувати Posco Daewoo у цій знаковій угоді. Інвестиції сильних глобальних гравців в агросектор України підтверджують їх впевненість в економічному потенціалі країни та сприяють позитивному розвитку галузі. Ми дуже раді брати участь в такому стратегічно важливому для України процесі», – коментує Анна Бабич, партнер Aequo, керівник практик корпоративного права, злиттів та поглинань.

Клієнт: «POSCO DAEWOO»
Індустрія: Інфраструктура та транспорт
Практика: Антимонопольне та конкурентне право, Злиття та поглинання, Корпоративне та комерційне право