Aequo консультує Райффайзен Банк Інтернаціональ щодо фінансування групи Епіцентр

AEQUO консультувала Райффайзен Банк Інтернаціональ АГ (РБІ) у зв’язку з наданням експортно-кредитним агентством (ЕКА) фінансування в розмірі близько 4 млн євро групі Епіцентр, найбільшій в Україні мережі будівельно-господарських гіпермаркетів.

У межах довгострокової співпраці РБІ з групою Епіцентр австрійський банк відкрив ТОВ «Епіцентр К» кредитну лінію строком на п’ять років для збільшення автопарку аграрного напрямку української компанії. Загальна сума угоди складає близько 4 млн евро.

Страхове покриття за кредитною лінією відповідно до умов угоди здійснюватиметься німецькою експортною гарантією, виданою експортною кредитною агенцією Euler Hermes Aktiengesellschaft. Відсоткова ставка за кредитною лінією встановлена на рівні шестимісячної ставки EURIBOR плюс маржа.

Юристи AEQUO взяли участь у визначенні стратегії структури транзакції, перевірці та погодженні кредитної угоди та транзакційних документів, а також надали юридичний висновок для РБІ.

Залучені кошти будуть спрямовані на придбання 100 сучасних автомобільних зерновозів-напівпричепів від відомого німецького виробника Schmitz Cargobull (Німеччина) та покращення операційної ефективності ТОВ «Епіцентр К».

Перші 20 одиниць зерновозів Schmitz в рамках цієї угоди були розмитнені в серпні 2019 року, а в повному обсязі угоду буде виконано до кінця 2019 року.

«Ми дуже раді консультувати РБІ у зв’язку з цією важливою угодою, яка свідчить про позитивну тенденцію збільшення уваги, підтримки та довіри міжнародних банків до українського бізнесу», – коментує Юлія Кирпа.

РБІ здійснює управління мережею банків у Центральній та Східній Європі та володіє дочірніми банками на 13 ринках регіону. Крім того, до складу групи входять численні постачальники фінансових послуг у сферах лізингу, управління активами, а також злиттів та поглинань.

РБІ – другий за величиною банк Австрії із загальним балансом 146 млн євро, в якому близько 47 тис. співробітників обслуговують 16,4 млн клієнтів у понад 2100 відділеннях.

З 2016 року сільськогосподарська діяльність є одним з важливих та перспективних напрямків, що розвиває ТОВ«Епіцентр К». Аграрний напрямок групи компаній «Епіцентр К» обробляє сотні тисяч гектарів в різних областях України.

Клієнт: RAIFFEISEN BANK INTERNATIONAL
Індустрія: Агробізнес
Практика: Банківське та фінансове право