Aequo консультує засновників Helsi у зв’язку із продажем частки на користь компанії Київстар

Aequo виступила юридичним радником засновників компанії Helsi, найбільшого провайдера електронної медицини в Україні, щодо продажу частки в Helsi на користь Київстар.

Helsi — це сервіс запису на медичні послуги та безпечного зберігання медичних даних. Сервіс дозволяє пацієнтам швидко і зручно записуватись на прийом до лікаря, діагностику, аналізи, вакцинацію і замовляти медикаменти. Лікарням – брати участь у реформі Міністерства охорони здоров’я і впорядкувати роботу клінік. Користувачами мобільного додатку Helsi являються вже понад 4 млн людей, кількість бронювань консультацій на місяць – 10 млн, кількість онлайн консультацій – 3 млн на місяць. Системою користуються понад 1 300 установ охорони здоров’я і 49 000 лікарів по всій Україні.

Київстар – найбільший український оператор електронних комунікацій, що станом на червень 2022 року обслуговував 24,8 млн абонентів мобільного зв’язку та понад 1,2 млн абонентів «Домашнього інтернету». Компанія надає послуги на основі широкого спектра мобільних і фіксованих технологій, у тому числі 4G.

Клієнт: Helsi
Індустрія: Технології та комунікації, Фармацевтика та медицина
Практика: Злиття та поглинання